Вибрирачки Бат Плаг со Далечинска контрола со 10 модели на вибрации

1799 ден

Карактеристики:

  • 10 функции за вибрации
  • Со безжичен далечински управувач
  • Нето тежина: 75 g
  • Боја: Црна
  • Водоотпорен
  • Направен од премиум силикон
  • Меки и безбедни материјали за телото
  • Лесно се чисти
  • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Достапност: На залиха

Сигурно плаќање
Вибрирачки Бат Плаг со Далечинска контрола со 10 модели на вибрации

Откријте го врвното уживање со нашиот Вибрирачки Бат Плаг со Далечинска контрола со 10 модели на вибрации. Овој елегантен и моќен уред е дизајниран да дава интензивни сензации и неспоредливо задоволство, што го прави совршен додаток на вашите интимни моменти.

Со 10 режими на силни вибрации, овој бат плаг ( bat plag ) прецизно ја погодува вашата Г-точка, обезбедувајќи максимално задоволство. Без разлика дали барате нежно зуење или интензивен пулс, постои режим кој одговара на секоја ваша желба и расположение.

Оваа разновидна анална играчка служи и како анален вибратор и како масажер за простата. Тоа значи дека може да биде користен и од мажи и од жени. Иновативниот дизајн ги таргетира и простатата и перинеумот, обезбедувајќи двојна стимулација и задоволство. Искусете неверојатни сензации бидејќи вибрирачката основа ја засилува вашата возбуда.

Направен од висококвалитетен, свилено-мазен силикон, овој бaт плаг се чувствува неверојатно наспроти кожата и брзо се загрева до температурата на телото за удобно искуство. Користете го далечинскиот управувач за да можете без напор да се префрлате помеѓу режимите на вибрации, правејќи ја соло или партнерската игра уште попријатна.

Ергономски дизајниран за совршено да одговара на вашите интимни области, овој бат плаг го подобрува задоволството и кај мажите и кај жените. Заоблениот врв овозможува лесно вметнување, а водоотпорната конструкција ви овозможува да истражувате водни авантури без никаква грижа.

Опремен со магнетен USB кабел за полнење, овој уред лесно се полни. Целосното полнење трае само 1,5 часа и обезбедува до 1 час непрекинато време за користење, што гарантира дека имате многу време за уживање.

Инструкции за нега

Чистете пред и после употреба: Користете топла вода и благ сапун или средство за чистење играчки.
Правилно чување: проверете дали уредот е целосно сув пред да го чувате на ладно и суво место.

Подигнете ги вашите интимни искуства со Вибрирачки Бат Плаг. Овој моќен, разновиден и лесен за користење уред е дизајниран да ве доведе вас и вашиот партнер до нови димензии на задоволство. Истражете ги можностите и препуштете се на врвната авантура за задоволство.

* Напомена: Препорачуваме употреба на лубрикант врз база на вода при користење на овој производ.
Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Боја

Црна

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Вибрирачки Бат Плаг со Далечинска контрола со 10 модели на вибрации”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
Вибрирачки Бат Плаг со Далечинска контрола со 10 модели на вибрацииВибрирачки Бат Плаг со Далечинска контрола со 10 модели на вибрации
1799 ден

Достапност: На залиха

Scroll to Top