Lovetoy – Спирален Бат плаг со зајачко опавче

1499 ден

Карактеристики:

  • Спирален бат плаг со опавче
  • Боја: Розова
  • Материјал: Метал
  • Без никел
  • Лесно се чисти
  • Димензии: 14 cm x 7 cm
  • Дијаметар на опавче: 8 cm
  • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Достапност: На залиха

SKU: LO-RO-T05-P Категорија
Сигурно плаќање
Lovetoy – Спирален Бат плаг со зајачко опавче

Ви го претставуваме Lovetoy – Спиралниот Бат плаг со зајачко опавче е совршен додаток за оние кои сакаат да додадат малку повеќе во нивната интимна игра. Со мазна и елегантна метална завршница, овој приклучок се одликува со уникатен спирален дизајн кој обезбедува максимално задоволство, додека нежно розовото опавче додава дополнителен допир на стил и забава.

Пред употреба, нанесете голема количина лубрикант на база на вода на бат плагот и на пределот околу анусот. Полека и нежно вметнете го приклучокот, погрижете се да престанете ако почувствувате болка или непријатност. Откако ќе го вметнете, можете да уживате во сензацијата и да го користите помпонот за да го задевате и стимулирате вашиот партнер или себеси.

По употребата, погрижете се темелно да го исчистите приклучокот со топла вода и благ сапун или средство за чистење играчки. Исушете го целосно пред да го чувате на ладно и суво место.

Генерален заклучок: Lovetoy – Спиралниот Бат плаг со зајачко опавче е висококвалитетен, стилски додаток кој е совршен за сите кои сакаат да додадат малку повеќе во своето интимно време за играње. Уникатниот спирален дизајн обезбедува максимално задоволство, додека нежно розовото опавче додава дополнителен допир на стил и забава. Со соодветна грижа и чистење, овој butt plug сигурно ќе обезбеди бескрајни часови на задоволство и уживање.

* Напомена: Препорачуваме употреба на анален или лубрикант врз база на вода при користење на овој производ.
Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Боја

Розева

Brand

Lovetoy

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Lovetoy – Спирален Бат плаг со зајачко опавче”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
Lovetoy – Спирален Бат плаг со зајачко опавче
1499 ден

Достапност: На залиха

Scroll to Top