Бат плаг со зајачко опавче L

599 ден

Карактеристики:

  • Метален бат плаг
  • Зајачко опавче
  • Материјал: метал
  • Лесно се чисти
  • Димензии: 9 cm x 4,2 cm
  • Тежина: 164 грама
  • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Достапност: На залиха

SKU: MA-028-L Категорија
Сигурно плаќање
Бат плаг со зајачко опавче L

Бат плаг со зајачко опавче L е анална играчка која има меко опавче прикачено на основата бат плагот. Самиот бат плаг е направен од материјали безбедни за телото (метал).

Доаѓа во L големина за поискусните корисници на овој тип на секс играчки. Зајачката опашка додава разигран и симпатичен елемент во вашата интимна игра и може да биде забавен додаток на сценаријата за играње улоги. Важно е да користите многу анален лубрикант или пак лубрикант на база на вода кога вметнувате бат плаг. 

Секогаш е важно да се напомене дека треба темелно да го чистите по секоја употреба за да спречите инфекција или повреда.

Протресете го опавчето!

* Напомена: Препорачуваме употреба на анален или лубрикант врз база на вода при користење на овој производ.
Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Бат плаг со зајачко опавче L”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Shopping Cart
Бат плаг со зајачко опавче L
599 ден

Достапност: На залиха

Scroll to Top