Вибрирачки бат плаг со далечинска контрола со 7 вибрации

1799 ден

Карактеристики:

  • Боја: Црна
  • Материјал: Безбеден силикон кој одговара на телото
  • Напојување: USB полнење
  • Режими на вибрации: 7 фреквентни вибрации
  • Тежина: 93 g
  • Големина: 94мм x 45мм
  • Далечински управувач
  • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа.

Достапност: На залиха

Сигурно плаќање
Вибрирачки бат плаг со далечинска контрола со 7 вибрации

Истражете нови димензии на задоволство со Вибрирачки бат плаг со далечинска контрола со 7 вибрации, премиум играчка за возрасни дизајнирана и за мажи и за жени. Изработен од безбеден силикон, овој бат плаг ( bat plag ) нуди мазно, удобно и интензивно стимулирачко искуство, совршено и за почетници и за искусни корисници.

Овој бат плаг има 7 различни режими на вибрации, што ви овозможува да го пронајдете совршениот ритам што одговара на вашите желби. Вибрациите патуваат од врвот на бат плагот до неговата основа, обезбедувајќи моќна стимулација долж аналниот канал и зголемувајќи го вашето задоволство.

Подобрете ја вашата анална игра со далечинскиот управувач, кој работи до 30 метри. Можете лесно да се префрлате помеѓу режимите на вибрации користејќи ги копчињата на уредот или на далечинскиот управувач, додавајќи елемент на изненадување и возбуда во вашите интимни моменти. Далечинскиот управувач го прави овој бат плаг совршен за соло или партнерска игра, овозможувајќи разновидни и динамични искуства.

Направен од висококвалитетен, силикон безбеден за телото, овој вибрирачки бат плаг е мазен, цврст и погоден за кожата. Елегантната површина обезбедува лесно вметнување и удобно носење, што го прави идеален избор за оние кои се нови во аналната игра, како и за искусни ентузијасти.

Кажете им збогум на батериите со пригодната функција за полнење преку USB. Едноставно приклучете го вашиот уред за да се полни и да уживате во часови непрекинато задоволство. Компактната големина и ефикасното полнење го прават овој бат плаг совршен придружник за патување.

Начин на користење:

Наполнете го уредот: Целосно наполнете го бат плагот користејќи го вклучениот USB-кабел пред првата употреба.
Нанесете лубрикант: Користете лубрикант на база на вода за да обезбедите непречено и удобно вметнување.
Вметнете нежно: Внимателно вметнете го приклучокот во саканата положба.
Изберете режим на вибрации: Користете ги копчињата на бат плагот или на далечинскиот управувач за да го изберете претпочитаниот режим на вибрации.
Уживајте: Експериментирајте со различни режими и дозволете моќните вибрации да го подобрат вашето задоволство.

Инструкции за нега:

Чистете пред и после употреба: Користете топла вода и благ сапун или средство за чистење играчки за одржување на хигиената.
Чувајте го правилно: Проверете дали уредот е целосно сув пред да го чувате на ладно и суво место.

Искусете го извонредното задоволство и неспоредливата удобност на Вибрирачки бат плаг со далечинска контрола со 7 вибрации. Со своите моќни вибрации, далечинскиот управувач и врвните материјали, оваа играчка сигурно ќе стане омилена во вашата интимна колекција.

* Напомена: Секогаш користете ја вашата играчка со многу лубрикант на база на вода.

Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа.

Боја

Црна

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Вибрирачки бат плаг со далечинска контрола со 7 вибрации”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
Вибрирачки бат плаг со далечинска контрола со 7 вибрацииВибрирачки бат плаг со далечинска контрола со 7 вибрации
1799 ден

Достапност: На залиха

Scroll to Top