OHMAMA – Вибрирачки бат плаг

1399 ден

Карактеристики:

  • Бат плаг со вибрации
  • Ребресто вратило
  • Прстен за лесно и безбедно отстранување
  • Мек хипоалергенски силикон
  • Начини на вибрации: 1
  • Батерии: 3 x LR44
  •  Без фталати
  • Димензии: 14 x 3,5 cm
  • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Достапност: На залиха

Сигурно плаќање
OHMAMA – Вибрирачки бат плаг

Ох мамо! Подгответе се за возбудлива авантура со OhMama Црниот вибрирачки бат плаг. Искусете го врвното задоволство од аналната стимулација бидејќи овој прекрасен стимулатор ве носи до нови височини. Изработена со ребрести вратило и мек, хипоалергенски силикон, неговата мазна текстура обезбедува чисто задоволство со секој допир.

Овој butt plug е дизајниран да обезбедува сензационални вибрации, додавајќи дополнителен слој на возбуда во вашите интимни моменти. Со пригоден прстен за лесно и безбедно отстранување, можете да се препуштите на истражување без грижа. Мекиот хипоалергенски силиконски материјал обезбедува удобно и безбедно искуство за телото, без фталати.

OhMama вибрирачкиот бат плаг доаѓа со еден моќен режим на вибрации, што ви овозможува да го приспособите вашето задоволство. Работи со 3 x LR44 батерии, обезбедувајќи долготрајно уживање. Со димензии од 14 x 3,5 cm, овој бат плаг нуди задоволителна големина и за почетници и за искусни корисници.

Овој елегантен и дискретен бат плаг е совршен за задоволство. Истражете го светот на аналната игра со самодоверба, знаејќи дека овој производ е направен со вашето задоволство и безбедност на ум.

Подгответе се да ги прифатите возбудливите сензации и да отклучите нови нивоа на задоволство со OhMama црниот вибрирачки бат плаг. Подигнете ги вашите интимни искуства и откријте ја радоста на аналната стимулација како никогаш досега.

* Напомена: Препорачуваме употреба на лубрикант врз база на вода или анален лубрикант при користење на овој производ.
Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Brand

OhMama

Палетата на производи OHMAMA е совршена за подароци. Производ достапен за секого со совршен квалитет. Шпански квалитетен бренд кој дава нова димензија  во оваа линија на специјални играчки и додатоци за возрасни.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “OHMAMA – Вибрирачки бат плаг”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
OHMAMA – Вибрирачки бат плаг
1399 ден

Достапност: На залиха

Scroll to Top