Lovense – Hush 2 Бат Плаг

7999 ден

Клучни карактеристики:

  • Контрола: контролиран со Bluetooth
  • Боја:  Црна
  • Дизајн: Елегантен и мазен
  • Удобност: Погоден за кратки или долги сесии
  • Вибрации: до 10 приспособливи режими
  • Контрола на долги растојанија: овозможено преку апликацијата
  • Тип на вибрации: силни и бурни вибрации
  • Музичка синхронизација: синхронизирајте со омилената музика
  • Активирање на звук: реагира на звуците околу вас
  • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Достапност: На залиха

Сигурно плаќање
Lovense – Hush 2 Бат Плаг

Подигнете го вашето задоволство со LOVENSE – HUSH 2 бат плагот.

Ви го претставуваме Hush 2, еволуцијата на нашиот револуционерен бат плаг контролиран со помош на Bluetooth. Ослободете комплетно нов свет на сензации со неговиот префинет дизајн, нудејќи најголема удобност и за кратки средби и за продолжено уживање, каде и да се најдете.

Високо ниво на контрола:
Вклучете се во примамливи соло сесии или започнете со страсна предигра со вашиот партнер преку интуитивниот интерфејс за контрола на допир и лизгање. Hush 2 ви дава моќ да го приспособите вашето искуство како никогаш досега.

Направете ги вашите желби:
Започнете со истражување додека влегувате во режимот на програмирање во нашата апликација. Со Hush 2, можете да креирате и складирате до 10 персонализирани модели на вибрации, приспособувајќи го секој момент на вашите уникатни желби.

Надвор од границите:
Искусете ја возбудата од играњето на далечина со Hush 2. Нашата иновативна апликација му дава на вашиот партнер моќ да ја преземе контролата од каде било на земјината топка, премостувајќи го јазот меѓу вас и заедничкото задоволство.

Ослободете ја вашата имагинација:
Отворете ја вратата за низа од неограничени шеми што можете да ги креирате, преземате и споделувате. Hush 2 ви дава слобода да создавате вибрации кои резонираат со вашите најдлабоки желби.

Синхронизирај со ритам:
Препуштете се со симфонија на задоволство додека го синхронизирате Hush 2 со вашата омилена музика. Почувствувајте го ритамот како пулсира низ вашето тело, зголемувајќи ја секоја нота.

Активација со звук:
Препуштете се на светот околу вас додека Hush 2 реагира на звуците кои ве опкружуваат. Со неговата генијална интеграција на микрофонот на вашиот паметен телефон, секој шепот, стенкање или здив станува возбудлив танц на сензации.

Искусете ја силата на втората генерација на Hush 2, комплетирана со неспоредливата способност за контрола на долги растојанија. Неговиот префинет дизајн ветува удобност и возбуда, без разлика дали сте во интимноста на вашиот сопствен простор или излегувате да истражувате нови хоризонти.

Подигнете го вашето задоволство со LOVENSE – HUSH 2 but plug, каде иновацијата се среќава со екстазата.

Секогаш користете ја вашата играчка со многу лубрикант на база на вода.
* Напомена: Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Боја

Црна

Brand

Lovense

Првите производи на Lovense се појавија кон крајот на 2013 година, Макс и Нора беа првите интерактивни секс играчки од ваков вид базирани на апликации. Посветениот тим на програмери работи напорно за да ви ги донесе карактеристиките што ги сакате и ги очекувате од компанија за секс технологија. Повратните информации од клиентите му дозволија на Lovense да биде еден од пионерите во индустријата и да ги има најдобрите прозиводи

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Lovense – Hush 2 Бат Плаг”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
Lovense - Hush 2Lovense – Hush 2 Бат Плаг
7999 ден

Достапност: На залиха

Scroll to Top