Little Bee – Вибратор за во гаќички со далечинска контрола

2799 ден

Карактеристики:

  • Материјал: Силикон
  • Далечинска контрола со APP
  • Напојување: USB магнетско полнење
  • Бои: Розова, Виолетова
  • Водоотпорен IPX6
  • Тивок и дискретен
  • Димензии: 10,7 cm x 4.8 cm
  • 10 режими на вибрации и интензитет
  • Без мирис
  • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа.

Достапност: На залиха

Сигурно плаќање
Little Bee – Вибратор за во гаќички со далечинска контрола

Little Bee – Вибратор за во гаќички со далечинска контрола е супер возбудлив за носење! Дискретниот, стилски вибратор ве води во секси  авантура.

Подигнете ги вашите интимни моменти со нашиот врвен мултифункционален вибратор за парови, дизајниран за врвно задоволство и разноврсност. Еве што го прави овој вибратор задолжителен додаток во вашата колекција:

Далечинска контрола преку APP и приспособени вибрации: беспрекорно поврзете се преку Bluetooth со компатибилната апликација за iOS или Android. Уживајте во преку 10 приспособливи режими на вибрации или контролирајте рачно, за различни сензации што водат до воодушевувачки оргазми.

Далечинска контрола без ограничувања на просторот: искусете неспоредлива интимност со вашиот партнер, без разлика на растојанието. Апликацијата му овозможува на вашиот партнер да го контролира интензитетот на вибраторот, додавајќи елемент на изненадување и возбуда во вашето време за играње.

Многу опции и повеќекратна стимулација: Разновиден во функција, овој вибратор може да се користи како личен масажер,  bullet вибратор, стимулатор на клиторисот, вибрирачко јајце или класичен вибратор на Г-точката. Откријте бескрајни можности за задоволство.

Дискретно и тивко: Дискретното пакување ја обезбедува вашата приватност. Со ниво на бучава помало од 45 децибели, овој вибратор може да се користи во различни поставки како што се пазарење, трчање и туширање без да се слуша.

УСБ што се полни и IPX6 водоотпорен: Направен од безбеден силикон кој одговара на кожата, овој водоотпорен вибратор е совршен за играње во бањата. Се полни преку USB, обезбедува 1 час користење по 2-часовно полнење. Не користете супер полначи за полнење на овој производ

Препуштете се на неспоредливо искуство на задоволство и поврзување со нашиот иновативен вибратор за двојки.
Овој вибратор за гаќички е исто така многу убав подарок за да и го подарите на вашата девојка. Забавата и возбудата се загарантирани!

* Напомена: Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа.

Боја

Виолетова, Розева

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Little Bee – Вибратор за во гаќички со далечинска контрола”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
Little Bee - Вибратор за во гаќички со далечинска контролаLittle Bee – Вибратор за во гаќички со далечинска контрола
2799 ден

Достапност: На залиха

Scroll to Top