INTENSE – LEO Pink Вибратор

1999 ден

Карактеристики: 

  • Без фталати
  • Материјал: Мек силикон
  • Боја: Розева
  • Флексибилен
  • 30 режими на вибрации
  • Стимулација на клиторисот.
  • Потоплив.
  • Моќен
  • Димензии; 3,4 x 18,9 см
  • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Достапност: На залиха

Сигурно плаќање

INTENSE – LEO Pink Вибратор

Ви го претставуваме Intense Leo Pink Вибраторот – потопете се во светот на задоволство и разбудете ги вашите сетила со овој извонреден вибратор. Дизајниран да дава интензивна стимулација на вашиот клиторис, тој е врвната алатка за уживање во моментите на чисто блаженство. Изработен со флексибилност и ергономија на ум, овој vibrator нуди навистина персонализирано искуство со своите 30 режими на вибрации и извонредна флексибилност.

Опремен со два моќни мотори, еден во горниот дел и еден во зајачето, Intense Leo вибраторот го носи задоволството до нови височини. Искусете ја слободата на истражување на различни сензации додека се движите низ повеќекратните режими на вибрации, секој дизајниран да ја подобри стимулацијата на клиторисот и да ги разгори вашите желби.

Направен од мек силикон, овој вибратор не само што е безбеден за телото, туку и без фталати. Неговата флексибилност му овозможува да се прилагоди на вашите уникатни контури, обезбедувајќи оптимална удобност и задоволство. Со своите компактни димензии од 3,4 x 18,9 cm, тој е совршена големина за лесно ракување и дискретно складирање.

Овој вибратор е целосно потоплив, отворајќи свет на можности за сензуално истражување под туш, када или бања. Потопете се во смирувачката вода додека се препуштате на моќните вибрации, создавајќи навистина трансформативно искуство.

Intense Leo Pink вибраторот се одликува со свилено-мазна силиконска површина која е непорозна и компатибилна со лубриканти на база на вода, обезбедувајќи луксузно и беспрекорно лизгање за време на употребата. Неговите мотори се смислено дизајнирани да го засилат вашето задоволство додека работите во целосна тишина, овозможувајќи ви целосно да се потопите во моментот без никакви одвлекувања.

Презентиран во елегантна кутија, Leo Vibrator не е само извор на задоволство, туку и симбол на софистицираност. Доаѓа со пригодна торба за складирање, што го одржува вашиот вибратор безбеден и дискретно спакуван кога не го користите.

Откријте го интензивното задоволство што ве очекува со Intense Leo Pink вибраторот. Прегрнете ја моќта на задоволството и дозволете Лавот да ве однесе до нови височини на екстаза.

* Напомена: Препорачуваме употреба на лубрикант врз база на вода при користење на овој производ.
Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Боја

Розева

Brand

Intense

Со Intense играчките почувствувајте го интензитетот и задоволството како никогаш досега. Добијте го совршениот елемент за соло игри или со вашиот партнер и додајте го само оној допир на интензитет што ви треба.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “INTENSE – LEO Pink Вибратор”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
INTENSE – LEO Pink Вибратор
1999 ден

Достапност: На залиха

Scroll to Top