Little Tapole – Вибро јајце за парови

1999 ден

Карактеристики:

  • Контрола преку мобилна апликација
  • Материјал: Силикон + ABS
  • Големина на производот: 95*80*36мм
  • Вибрации: 9 режими на вибрации
  • Нето тежина: 58 g
  • Боја: Розева/Виолетова/Зелена
  • Водоотпорен: IPX6
  • Напојување: USB на полнење
  • Бучава: <65 db
  • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Достапност: На залиха

Сигурно плаќање
Little Tapole – Вибро јајце за парови

Little Tapole – Вибро јајце за парови се поврзува со апликацијата преку Bluetooth и е компатибилен со iOS и Android. Апликацијата има 9 режими за играње. Oвозможува играње на далечина. Вибро јајце што може да се носи. Дизајнот што може да се носи му овозможува добро да остане во гаќичките, а неговиот тивок дизајн е сосема погоден за авантури на отворено.

Вибраторот g-spot е направен од безбеден силикон, латекс и без фталати. Овој вибратор има мек и реален гланс и доволно тврд за лесно вметнување. Супер свилената и мека површина на играчката ја прави удобна да се носи долго време. Идеална играчка за секси состанок. Носете го ова вибро јајце додека сте во ресторан, а вашиот партнер може да го контролира јајцето и да ве возбудува. Дали сте спремни за овој предизвик?

Следете ги инструкциите. Користете лубрикант на база на вода. Погрижете се редовно да го одржувате и чистите уредот.

* Напомена: Препорачуваме употреба на лубрикант врз база на вода при користење на овој производ.
Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Боја

Розева

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Little Tapole – Вибро јајце за парови”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
Little Tapole - Вибро јајце за паровиLittle Tapole – Вибро јајце за парови
1999 ден

Достапност: На залиха

Scroll to Top