Bluetooth APP- Вибрирачко јајце

2990 ден

Карактеристики:

  • Боја: Розова, Виолетова
  • Материјал: Силикон + ABS
  • Далечинска контрола
  • Водоотпорен
  • Безбеден медицински силиконски материјал
  • Вибрации
  • Подмачкување: Лубриканти на база на вода
  • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Нема на залиха

Сигурно плаќање
Bluetooth APP – Вибрирачко јајце

Ова вибро јајце се поврзува со апликацијата преку Bluetooth и е компатибилен со IOS и Android. Апликацијата содржи повеќе режими за игра. Покрај класичниот режим, содржи и режим на музика, режим на вибрации и интерактивен режим. Oвозможува играње на далечина: Преку апликацијата можете да остварите и видео повик со вашиот партнер од било каде само ви е потребна интернет конекција. Дизајнот на ова вибро јајце овозможува добро и стабилно да остане во гаќичките, а неговиот тивок режим го прави идеален за авантури на отворено.

Има 9 начини на работа контролирани преку апликацијата на вашиот мобилен телефон.

Вибраторот g-spot е направен од безбеден силикон, латекс и без фталати. Овој вибратор има мек и реален гланс но истовремено е доволно тврд за лесно вметнување. Супер свилената и мека површина на оваа играчката ја прави совршена за удобно носење подолго време. Идеална играчка за секси состанок. Можете да го носите ова вибро јајце додека сте на вечера во некој ресторан, а вашиот партнер може да го контролира јајцето и да ве возбудува. Благодарение на тивкиот режим на работа никој освен вас двајце нема да знае што се случува… Дали сте спремни за овој предизвик?

Следете ги инструкциите. Погрижете се редовно да го одржувате и чистите уредот.

* Напомена: Препорачуваме употреба на лубрикант врз база на вода при користење на овој производ.
Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Боја

Виолетова, Розева

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Bluetooth APP- Вибрирачко јајце”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
Scroll to Top