FeelzToys – Anna Вибрирачко јајце со далечинска контрола

2490 ден

Карактеристики:

  • Материјал: висококвалитетен свилен-мек силикон
  • Материјали безбедни за телото (без фталати)
  • Без мирис
  • Се полни со USB (јајцето)
  • 10 режими на вибрации
  • Водоотпорен (јајцето)
  • Работно растојание далечински: 10 m.
  • Далечинскиот управувач работи на 2x AAA батерии (не се вклучени)
  • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Достапност: На залиха

Сигурно плаќање
FeelzToys – Вибрирачко јајце со далечинска контрола

Дали сте доволно смели да ја предадете вашата сензуална контрола на вашиот партнер? Дали би сакале да бидете изненадени на најубав начин?

Играјте ја оваа интимна и сензуална игра заедно и зголемете ја тензијата додека никој не забележува што се случува. Работи едноставно и можете да ја правите секаде, во зависност од тоа колку далеку сакате да одите со неа.

Како работи? Го ставате вибрирачкото јајце ANNA во вагината и го предавате далечинскиот управувач на вашиот партнер. Со овој далечински управувач, вашиот партнер ќе има контрола врз тоа како ќе се чувствувате, бидејќи далечинскиот управувач работи на растојание до 10 метри и работи на 10 различни нивоа на вибрации! Партнерот ќе одлучи што чувствувате и кога го чувствувате.

Дали би сакале да се држите во целосна контрола? Во тој случај, само чувајте го далечинското за себе и одлучете кога и како го сакате!

Проширете го вашиот сензуален хоризонт и уживајте во вибрациите додека доаѓаат!

* Напомена: Препорачуваме употреба на лубрикант врз база на вода при користење на овој производ.
Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Боја

Црвена

Brand

FeelzToys

Барате играчка за возрасни која е над нормата? Со посебни форми, иновативни дизајни и изработени од врвни материјали. Нашите вибратори и дилдо обезбедуваат дополнителна стимулација што многу жени ја бараат од секс играчките. Паметните дизајни на FeelzToys ќе ве натераат да гледате ѕвезди!
feelztoys-logo

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “FeelzToys – Anna Вибрирачко јајце со далечинска контрола”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
FeelzToys – Anna Вибрирачко јајце со далечинска контрола
2490 ден

Достапност: На залиха

Scroll to Top