Rachel – Вибрирачко јајце со далечинска контрола

2290 ден

Карактеристики:

  • Напојување: USB полнење
  • Материјал: Силикон + ABS
  • Големина: 169,5 * 35 мм, 36 * 67 мм
  • Тежина: 106 g
  • Вибратор со далечински управувач
  • Бучава помала од 50 dB
  • Боја: Розова, Виолетова, Црвена
  • Функција 10 режими на вибрации
  • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Достапност: На залиха

Сигурно плаќање
Rachel – Вибрирачко јајце со далечинска контрола

 

Овие ултра елегнтни вибрирачки јајца се дизајнирани со цел да ја тонизираат и зајакнат вашата карлична област, но истовремено му дозволуваат на вашиот партнер да го зголеми вашето задоволство благодарение на делечинскиот управувач кој е многу едноставен за користење.

Изработен од луксузен силикон безбеден за телото, ова вибрирачко јајце има 10 нивоа на вибрација. Едноставно, вметнете го јајцето во вашиот вагинален канал (со мала помош од  вашиот омилен лубрикант на база на вода) со кабелот за извлекување видлив однадвор.

Како што јајцето реагира на секое ваше движење, вашите карлични и кегел мускули нежно ќе контрахираат и ќе го прегрнат јајцето предизвикувајки ги вашите мускули да се зајакнат и затегнат.

Чувството на вибрациите кои доагаат од вашиот вагинален канал создаваат неверојатна возбуда, особено ако доагаат контролирано од вашиот партнер. За да го одстраните јајцето, едноставно повлечете го кабелот и нежно одстранете го, измијте го со топла вода и сапун и оставете го да се исуши пред следната употреба.

Редовна употреба на вашето јајце ќе ви обезбеди цврста карлична област, поинтензивни оргазми но исто така ќе ви помогне и со превенција на уринарна инконтиненција.

 

* Напомена: Препорачуваме употреба на лубрикант врз база на вода при користење на овој производ.
Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа.

Боја

Розева

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Rachel – Вибрирачко јајце со далечинска контрола”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
Rachel – Вибрирачко јајце со далечинска контрола
2290 ден

Достапност: На залиха

Scroll to Top