Ibiza – моќно вибрирачко јајце за парови со далечинска контрола

3399 ден

Карактеристики:

  • вибрирачко јајце со далечински управувач
  • моќен мотор
  • Се полни со USB
  • 10 режими на вибрации.
  • Материјал: силикон и ABS
  • Материјал безбеден за телото
  • Водоотпорен IPX6
  • Се препорачува употреба лубрикант на база на вода
  • Вклучува БЕСПЛАТНА единечна доза WATERFEEL NATURAL 6 ml
  • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Достапност: На залиха

Сигурно плаќање

Ibiza – моќно вибрирачко јајце за парови со далечинска контрола

Па, со кого ќе ја споделите оваа мала тајна? Без разлика дали се игра соло во движење или со вашиот партнер, вибрирачкото јајце со далечински управувач на Ibiza ја следи секоја ваша фантазија. Со својата ергономска форма, совршено се вклопува во вашата вагина и ве разгалува со жешки, пецкави вибрации со притискање на само едно копче. Во елегантен златен и црн дизајн, тој гарантира дека лизгачкиот вибратор не само што импресионира со своите внатрешни вредности, туку е и вистинско уживање за очите.

КЛУЧЕН ЗБОР ЗА ТАЈНАТА ЗАБАВА? ОРГАЗАМ!

Оваа прекрасна играчка изработена од силикон кој одговара на телото може да се контролира преку далечински управувач, кога и каде сакате. Не грижете се, Egg Vibrator од Ibiza е исклучително дискретен господин: неговите тивки вибрации не можат да се слушнат, најмногу неговите потиснати стенкања ја откриваат неговата страстна тајна!

ДАДЕТЕ МОЌ!

Ibiza Egg Vibrator е опремен со интегрирани батерии и затоа се полни и е еколошки. Вклучениот USB магнетен кабел за полнење може да се дополни со стандарден приклучок за струја од 5V доколку е потребно. вибрирачкото јајце Ibiza се полни за само 70 минути за 70 минути интензивно задоволство.

Следете ги инструкциите. Користете лубрикант на база на вода. Погрижете се редовно да го одржувате и чистите уредот.

* Напомена: Препорачуваме употреба на лубрикант врз база на вода при користење на овој производ.
Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Боја

Црна

Brand

Ibiza

Ајде да зборуваме за новиот бренд на Sex Toys Ibiza. Дали ќе додадеме допир на емоции на инспирацијата на Ibiza? Ibiza претставува нови искуства, грижа за секој детал, секоја форма, силата на нејзините мотори и нејзиниот одличен допир. Ibiza is make up Брендот е составен од вкупно десет ексклузивни играчки, секоја од нив со посебни функции кои ќе направат вашата продавница да блесне, привлекувајќи внимание на неспоредлив начин благодарение на својата ексклузивна презентација. Сите играчки се направени со супермек хипоалергенски силикон со врвен квалитет, свиленкасти во секоја кривина и текстура, многу лесни за чистење и со непобедлив допир. Овој материјал е оценет како најдобар материјал за употреба во секс играчки благодарение на лесното подмачкување, издржливоста и секако луксузниот и одличен изглед.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Ibiza – моќно вибрирачко јајце за парови со далечинска контрола”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
Ibiza – моќно вибрирачко јајце за парови со далечинска контрола
3399 ден

Достапност: На залиха

Scroll to Top