Ibiza

Ајде да зборуваме за новиот бренд на Sex Toys Ibiza.

Дали ќе додадеме допир на емоции на инспирацијата на Ibiza? Ibiza претставува нови искуства, грижа за секој детал, секоја форма, силата на нејзините мотори и нејзиниот одличен допир.

Ibiza is make up Брендот е составен од вкупно десет ексклузивни играчки, секоја од нив со посебни функции кои ќе направат вашата продавница да блесне, привлекувајќи внимание на неспоредлив начин благодарение на својата ексклузивна презентација.

Сите играчки се направени со супермек хипоалергенски силикон со врвен квалитет, свиленкасти во секоја кривина и текстура, многу лесни за чистење и со непобедлив допир. Овој материјал е оценет како најдобар материјал за употреба во секс играчки благодарение на лесното подмачкување, издржливоста и секако луксузниот и одличен изглед.

Прикажан е еден резултат

Shopping Cart

Филтрирај по цена

Филтрирај по боја

Scroll to Top