Swan – Bluetooth APP вибратор за парови

2799 ден

Карактеристики:

  • Име на производ: Swan – APP вибратор
  • Боја: Розова, Виолетова
  • Материјал: Медицински силикон
  • Водоотпорен
  • Дизајн за паметна контрола  (App Control)
  • Вибрации: Да
  • Подмачкување: лубриканти на база на вода
  • Производот го добивате во  дискретна, необележана амбалажа

Достапност: На залиха

Сигурно плаќање
Swan – Bluetooth APP вибратор за парови

Вибро јајцето се поврзува со апликацијата преку Bluetooth и е компатибилен со iOS и Android. Апликацијата има повеќе режими за играње. Вклучувајќи класичен режим, режим на музика, режим на тресење и интерактивен режим. Oвозможува играње на далечина: можете да ја користите апликацијата за да остварите видео повик со вашиот партнер од каде било со интернет конекција. Вибро јајце што може да се носи. Дизајнот што може да се носи му овозможува добро да остане во гаќичките, а неговиот тивок дизајн е сосема погоден за авантури на отворено.

Вибраторот g-spot е направен од безбеден силикон, латекс и без фталати. Овој вибратор има мек и реален гланс и доволно тврд за лесно вметнување. Супер свилената и мека површина на играчката ја прави удобно да се носи долго време. Идеална играчка за секси состанот, носете го ова вибро јајце додека сте во ресторан, вашиот партнер може да го контролира јајцето и да ве возбудува. Дали сте спремни за овој предизвик?

Следете ги инструкциите. Користете лубрикант на база на вода. Погрижете се редовно да го одржувате и чистите уредот.

* Напомена: Препорачуваме употреба на лубрикант врз база на вода при користење на овој производ.
Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Боја

Розева

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Swan – Bluetooth APP вибратор за парови”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
Swan – Bluetooth APP вибратор за парови
2799 ден

Достапност: На залиха

Scroll to Top