Swan – Bluetooth APP вибратор за парови

2799 ден

Карактеристики:

  • Вибро јајце за парови со мобилна апликација
  • Боја: Розова, Виолетова
  • Материјал: Медицински силикон
  • Водоотпорен
  • Без фталати
  • Дизајн за паметна контрола  (App Control)
  • Вибрации: Да
  • Производот го добивате во  дискретна, необележана амбалажа

Достапност: На залиха

Сигурно плаќање
Swan – Bluetooth APP вибратор за парови

Swan – Bluetooth APP вибратор за парови е вибро јајце кое се поврзува со апликацијата преку Bluetooth и е компатибилен со iOS и Android. Апликацијата има повеќе режими за играње. Тоа вклучува класичен режим, режим на музика, режим на вибрација и интерактивен режим.

Oвозможува играње на далечина: можете да ја користите апликацијата за да остварите видео повик со вашиот партнер од каде било со интернет конекција. Вибро јајце што може да се носи. Дизајнот што може да се носи му овозможува добро да остане во гаќичките, а неговиот тивок дизајн е сосема погоден за авантури на отворено.

Swan – вибраторот за парови е направен од безбеден силикон, латекс и без фталати. Овој вибратор има мека и реалистична површина, но е доволно тврд за лесно вметнување. Супер свилената и мека површина на играчката ја прави удобна да се носи подолго време. Идеална играчка за секси состанок, или за парови кои имаат врска на далечина.

Носете го ова вибро јајце додека сте во ресторан, вашиот партнер може да го контролира јајцето и да ве возбудува. Дали сте спремни за овој предизвик?

Наша препорака за овој но и за сите други секс играчки кои ги имате е да ја одржувате хигиената, пред се заради вашето здравје, а потоа и за долговечноста на  истата. Доволно е да ја измиете со благ сапун и млака вода пред и после употреба.

* Напомена: Препорачуваме употреба на лубрикант врз база на вода при користење на овој производ.
Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Боја

Розева

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Swan – Bluetooth APP вибратор за парови”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
Swan – Bluetooth APP вибратор за парови
2799 ден

Достапност: На залиха

Scroll to Top