Little Fish – Клиторален стимулатор

1699 ден

Карактеристики:

  • Тивок режим на работа
  • Силикон кој одговара на телото
  • 12 програми
  • Може да се користи за клиторис и брадавици
  • Водоотпорен за уште поголема забава под вода
  • Бран на притисок и стимулација на клиторисот без допир
  • Вклучен е USB кабел за полнење
  • Ли-јонска батерија што се полни
  • Лесно се чисти
  • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Достапност: На залиха

Сигурно плаќање
Little Fish – Клиторален стимулатор

Запознајте го префинетиот, луксузен Little Fish – Клиторален стимулатор кој внесува страст во спалната соба. Овој практичен мал стимулатор овозможува безконтактни стимулации со возбудливи бранови на притисок, а исто така убаво лежи во раката благодарение на овалната форма. Има 12 модели на вшмукувачки вибрации. Времето и местото се неважни благодарение на батериите што се полнат.

Овој модел е многу тивок и водоотпорен за да можете да уживате и во кадата. Благодарение на неговите материјали и висококвалитетна изработка претставува вистинско уживање.

Никогаш не сте пробале вакво стимулатор!

Ве потсетуваме дека течностите како што се вода или лубриканти не треба да се испуштаат во внатрешноста на цицачот.

* Напомена: Препорачуваме употреба на лубрикант врз база на вода при користење на овој производ.
Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Боја

Виолетова, Зелена, Розева

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Little Fish – Клиторален стимулатор”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
Little Fish – Клиторален стимулатор
1699 ден

Достапност: На залиха

Scroll to Top