Satisfyer – Cutie Heart стимулатор на клиторис и вибратор 2во1

3599 ден

Карактеристики:

Стимулација на клиторисот со воздушни пулсни бранови и вибрации

 • Направено од супер мек силикон од медицински квалитет кој е соодветен за кожата кој е мазен на допир и исклучително хигиенски
 • Благодарение на водоотпорната надворешност (IPX7), овој сексуален велнес уред може безбедно да се користи во вода и лесно се чисти
 • 2 одделно контролирани мотори
 • 11 интензитети на бранови со воздушни импулси + 12 програми за вибрации
 • Силикон за тело
 • 15 години гаранција
 • Режим на шепот
 • Li-ion батерија што се полни
 • Водоотпорен (IPX7)
 • Вклучен е магнетен USB кабел за полнење
 • Лесно се чисти
 • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Достапност: На залиха

SKU: Sat-2 Категорија Ознака:
SATISFYER- logo
Сигурно плаќање

Satisfyer – Cutie Heart стимулатор на клиторис и вибратор 2во1

Толку слатко, што може да ви го украде срцето! Функционира како ниеден друг, Cutie Heart е прекрасна иновација на двојните воздушни пулсни вибратори. Искусете го воздушен пулс во комбинација со вибрации за засилена стимулација на клиторисот.

Производ идеален за почетници, овој симпатичен, прекрасно дизајниран стимулатор во облик на срце, нуди неколку нијансирани пулсирања и вибрации.

Има два независно контролирани мотори. Cutie Heart нуди 11 различни интензитети на бранови под притисок, како и 12 поставки за вибрации, вкупно 132 различни пријатни комбинации.

Cutie Heart е направен од силикон безбеден за телото, може да се полни и е водоотпорен (IPX7).

Не содржи фталати или други штетни материи. Измијте го со вода и благ сапун пред и по употреба.

* Напомена: Препорачуваме употреба на лубрикант врз база на вода при користење на овој производ.
Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Боја

Розева

Brand

Satisfyer

Satisfyer нуди вибратори со бранови под притисок, дизајнирани и развиени за секоја целна група и речиси секој буџет од еден од најреномираните дизајнери на производи во Европа.
SATISFYER- logo

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Satisfyer – Cutie Heart стимулатор на клиторис и вибратор 2во1”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
Satisfyer – Cutie Heart стимулатор на клиторис и вибратор 2во1
3599 ден

Достапност: На залиха

Scroll to Top