Harry – Вибратор со јазиче

1749 ден

Карактеристики:

  • Материјал: Премиум силикон + ABS
  • 10 функции на вибрации и потисни движења во јајцето
  • Моќен мотор
  • 5 стимулирачки функции на јазикот
  • Режим на звук: тивко <50 dB
  • Свилен допир
  • Магнетно USB за полнење
  • Водоотпорен (IPX7)
  • Боја: Розова
  • Производот го добивате во дискретна и необележана амбалажа

Достапност: На залиха

Сигурно плаќање
Harry – Вибратор со јазиче

Овој прекрасен вибратор имитира јазик за француски бакнеж. Користејќи ја технологијата на оргазмично лижење, флертувачкиот јазик на Harry – Вибратор со јазиче може да танцува околу вашите сензуални точки и да го заврти во вртлогот на задоволството. И што е најважно го прави тоа подобро од вашиот поранешен што некогаш правел 🙂

Прилагодете го вашето искуство со тркалезната или овалната опција за вашите ерогени области.  Силиконскиот јазик вклучува мек ракав со дополнителна текстура за да можете да го изберете вашето ниво на стимулација на клиторисот.

Главата за лижење е како широко отворена уста, нежно ги покрива вашите чувствителни области за да ви овозможи да го доживеете вистинското задоволство и да бидете импресионирани како да имате орален секс со вашиот партнер.

Овој вибратор е со двојна функција, неговата ергономската рачка е стимулатор на Г-точката. Тој работи не само како вибратор за лижење, туку и ви нуди извонредно искуство на масажа на Г-точката како традиционалниот вибратор. Заобленото вратило и заоблената, зголемена глава ќе ве воведат во вистинско лудило.

* Напомена: Препорачуваме употреба на лубрикант врз база на вода при користење на овој прозивод.
Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Боја

Розева

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Harry – Вибратор со јазиче”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
Harry - Вибратор со јазичеHarry – Вибратор со јазиче
1749 ден

Достапност: На залиха

Scroll to Top