Вибро јајце и јазиче за стимулација 2 во 1

1790 ден

Карактеристики:

 • 10 стимулирачки функции на јазикот во розата
 • 12 функции на вибрации на јајцето
 • Моќен мотор
 • Тивко: <50 dB
 • Премиум силикон
 • Свилен допир
 • Магнетно USB за полнење
 • Материјал: Силикон + ABS
 • Боја: Розова
 • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа
 • Пакет:

1 x Вибратор
1 x USB кабел
1 Прирачник

Достапност: На залиха

Сигурно плаќање
Вибро јајце и јазиче за стимулација 2 во 1

Играчка со која ќе се чувствувате како кралица, без потреба да зависите од некој за да уживате во вашата сексуалност и вашите најдлабоки чувства.

Оваа играчка е стимулатор на клиторисот во вид на роза со јазиче и вибрирачко јајце, две во едно, дали сте виделе вакво нешто порано?

Од една страна, клиторичен стимулатор во форма на роза, со издолжено јазиче со значителна големина што симулира орален секс, фантазија каде и да го погледнете и 10 начини на вшмукување.

Прикачено со силиконски кабел, вибрирачко јајце, но не само вибрирачко јајце, туку вибрирачко јајце со 12 функции за вибрации.

Со оваа играчка ќе можете да уживате како и секогаш, но на позадоволителен начин. Со своите премиум силиконски материјали, тој е мек, свилен, идеален за екстра пријатно вметнување и допир. Истовремено, има моќен и тивок мотор, можете да го користите во секоја прилика и да уживате кога сакате.

* Напомена: Препорачуваме употреба на лубрикант врз база на вода при користење на овој прозивод.
Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Боја

Розева

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Вибро јајце и јазиче за стимулација 2 во 1”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
Вибро јајце и јазиче за стимулација 2 во 1
1790 ден

Достапност: На залиха

Scroll to Top