Leese – Клиторален вшмукувач

999 ден

Карактеристики:

  • Стимулатор за вшмукување на клиторисот
  • Материјал: Медицински силикон + ABS
  • Големина: 12,1 cm*4.3 cm
  • Нето тежина: 70 g
  • Боја: Крем, Розова, Виолетова, Црна
  • 10 начини на вшмукување
  • Напојување: USB полнење
  • Технологијата Pleasure Air обезбедува неверојатна стимулација на вашите најчувствителни области
  • Пакетот содржи: 1 x Вибратор; 1 x USB кабел за полнење; 1 x Прирачник.
  • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

 

Достапност: На залиха

SKU: Leese Категорија
Сигурно плаќање
Leese – Клиторален вшмукувач

Leese – Клиторален вшмукувач има една задача, интензивно вшмукување кое симулира совршен орален секс.
Со само еден клик можете да уживате во неверојатно сексуално задоволство и да зачекорите во рајот на оргазмот.
Овој мал уред е водоотпорен што го прави совршен за супер забава во бањата.

Добијте бројни интензивни оргазми со помош на неверојатната технологија на бранови под притисок скриена во овој клиторален вшмукувач. Го стимулира целиот ваш клиторичен орган со пулсирачки бранови на воздушниот притисок – вклучувајќи го и внатрешниот дел за кој можеби не сте ни знаеле.
Екстра мазен – изработен од висококвалитетен силикон кој е помек и помазен од било кога.
Долг век на батеријата – 1-2 часа користење овозможува продолжена релаксација.

* Напомена: Препорачуваме употреба на лубрикант врз база на вода при користење на овој производ.
Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Боја

Виолетова, Крем, Розева, Црна

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Leese – Клиторален вшмукувач”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
Leese – Клиторален вшмукувач
999 ден

Достапност: На залиха

Scroll to Top