Штипки за брадавици

490 ден

Карактеристики:

  • Штипки за брадавици
  • Материјал: Метал + ABS
  • Прилагодливи
  • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Достапност: На залиха

SKU: NC.31344 Категорија
Сигурно плаќање
Штипки за брадавици

Ако сте љубител на дополнителна стимулација за време на сексот, дозволете ни да ви ги претставиме овие штипки за брадавици. Совршени за додавање на возбуда и интензитет на вашите интимни моменти, овие штипки се идеален избор за сите кои сакаат да го подигнат нивото на сензација.

Висококвалитетни Материјали

Изработени од врвен метал и гума, овие штипки се безбедни и удобни за употреба. Комбинацијата на материјали обезбедува издржливост и удобност, гарантирајќи пријатно искуство секој пат.

Прилагодливи Клипови

Штипките доаѓаат со прилагодливи клипови, што ви овозможува целосна контрола врз интензитетот на стегање. Затегнатоста на штипките може лесно да се прилагоди со олабавување на штафот, овозможувајќи ви да ја изберете посакуваната сила на стегање според вашите потреби и желби.

Безбедна Употреба

Избегнувајте да ги носите штипките подолго од 30 минути за да се осигурате дека вашето искуство е секогаш пријатно и безбедно. Ова ќе ви помогне да избегнете евентуални непријатности или оштетувања на кожата.

Овие штипки за брадавици се одличен додаток за вашата интимна колекција, овозможувајќи возбудливи и интензивни моменти. Овозможете си дополнителна стимулација и истражете нови димензии на задоволство со нашите штипки за брадавици.

Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Боја

Сребрена

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Штипки за брадавици”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Shopping Cart
Штипки за брадавици
490 ден

Достапност: На залиха

Scroll to Top