Долги Штипки за брадавици

590 ден

Карактеристики:

  • Материјал: Метал и гума
  • Боја: Златна
  • Универзални
  • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Достапност: На залиха

SKU: NC.13050 Категорија
Сигурно плаќање
Долги Штипки за брадавици

Нашите долги штипки за брадавици се идеални и за почетници, но и за веќе поискусните корисници. Тие се совршен избор да ги зачините вашите интимни моменти со љубовникот.

Изработени од најквалитетни материјали, овие штипки се безбедни за кожата, а се дизајнирани да ви донесат неверојатно задоволство. На краевите на овие штипки има по три топчиња кои придонесуваат за поголема стимулација особено при движење на телото.

Дозволете си вашата откачена страна да излезе од вас и запловете во нови димензии на сексуална стимулација.

Избегнувајте да ги носите штипките подолго од 30 минути.

Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Боја

Златна

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Долги Штипки за брадавици”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Shopping Cart
Долги Штипки за брадавици
590 ден

Достапност: На залиха

Scroll to Top