Штипки за брадавици со троен синџир

690 ден

Карактеристики:

  • Материјали: Метал, Гума
  • Боја: Сребрена
  • Големина: 50,8 см
  • Прилагодливи
  • Троен синџир за стилски изглед
  • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Достапност: На залиха

SKU: NP-22908228 Категорија
Сигурно плаќање
Штипки за брадавици со троен синџир
Ви ги претставуваме сензуалните штипки за брадавици со троен синџир. Клиповите се со универзална големина благодарение на прецизниот регулатор и меката обвивка на нивните краци обезбедува цврсто, но и нежно држење. Тројниот ланец додава тежина за подобра стимулација, особено за време на движењата.
Штипките за брадавици можат да ја задоволат стимулацијата меѓу партнерите. Одлични за секси и елегантен изглед. Со нивниот специјален дизајн и уникатна структура  совршено се вклопуваат со секси долна облека, корсет со отворено деколте, бебидол или можете да ги носите и самостојно. Штипките нема да ве стегнат прецврсто, полека ќе ве остават да уживате и да ја поминете најубавата ноќ со вашиот љубовен партнер.
Препорачливо е да се носат до 30 минути.

* Напомена: Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Боја

Сребрена, Црна

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Штипки за брадавици со троен синџир”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Shopping Cart
Штипки за брадавици со троен синџир
690 ден

Достапност: На залиха

Scroll to Top