Штипки за брадавици

490 ден

Карактеристики:

  • Материјал: Гума, челик и метал.
  • Прилагодувачки штрафови
  • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Достапност: На залиха

SKU: NC.130292 Категорија
Сигурно плаќање
Штипки за брадавици

За сите оние кои уживаат во стимулација на брадавици.

Изработени од врвен челик и гума овие штипки се безбедни и удобни за употреба. Доаѓаат со прилагодливи клипови, затегнатоста стегите на овие штипки можат да се прилагодат со олабавување на штафот  така што вие одлучувате за тоа колку сакате да ве стегнат.

Едноставни и практични за нанесување на сензуално задоволство и стимулација.

Избегнувајте да ги носите штипките подолго од 30 минути.

Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Боја

Сребрена

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Штипки за брадавици”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Shopping Cart
Штипки за брадавици
490 ден

Достапност: На залиха

Scroll to Top