-13%

Loveboxxx – Sexy Surprise Egg

3499 ден

Карактреристики:

 • Сет од 13 играчки
 • Вибратор
 • Превез за очи
 • Вибро јајце
 • Танга гаќички
 • Лисици
 • Бат Плаг
 • Вибрирачки прстен за пенис
 • Секси свеќа за масажа
 • Навлака за пенис
 • Штипки за брадавици
 • Карти со предизвик
 • Јаже за врзување
 • Еротска коцка

Достапност: На залиха

Сигурно плаќање

Loveboxxx – Sexy Surprise Egg Сет

Го барате совршениот подарок за вашиот љубовник? Не барајте понатаму! СетотSexy Surprise Egg има се што ви е потребно вам и на вашиот партнер за да уживате во ноќта со страст и романса во спалната соба. Одлично за Денот на вљубените, роденден или спонтан романтичен гест. На вашиот партнер ќе му се допадне! Овој комплет од 13 парчиња ги содржи сите играчки што ви се потребни

Отворањето јајце за изненадување никогаш не било толку возбудливо! Ова златно јајце е одличен подарок за парови и е преполно со возбудливи и секси играчки и додатоци за него и неа. Во ова уникатно јајце ќе најдете, меѓу другото, луксузни манжетни за зглобови, прекрасен мастурбатор, возбудливи стегачи за брадавиците, превез за очи, свеќа за масажа со прекрасен мирис и возбудлив прстен за пенис. Со сето ова, можете да експериментирате максимално и да го одржувате возбудливо во спалната соба. Зближете се и изненадете го вашиот партнер со оваа уникатна луксузна кутија за подароци

* Напомена: Препорачуваме употреба на лубрикант врз база на вода при користење на овој прозивод.
Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Боја

Црвена, Жолта

Brand

Loveboxxx

Дали сакате да изненадите пријател со оригинален подарок? Тогаш сте на вистинското место со буџетските сетови за подароци од LoveBoxxx. Буџетните комплети за подароци се убав прв вовед во различни секс играчки. Потоа вреди да се разгледаат и комплетите за подароци I Love Colors и комплетите за подароци Enjoy Deluxe.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Loveboxxx – Sexy Surprise Egg”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
Loveboxxx – Sexy Surprise Egg
3499 ден

Достапност: На залиха

Scroll to Top