Lelo – Sona 2 Cruise Sonic Клиторален масажер

8999 ден

Карактеристики  :

 • Материјал: Силикон, ABS
 • Големина: 99 x 87 x 56 mm
 • Тежина: 135 g
 • Батерија: Li-Ion 1050mAh 3,7V
 • Полнење: 2,5 часа на 5,0 V 750 mA
 • Боја: Црна
 • Целосно водоотпорен
 • Лесно се чисти
 • Целосно се полни со USB. Користејќи го испорачаниот USB кабел за полнење, SONA Cruise може да оди каде и да одите.
 • 12 режими за задоволство. Добро дизајниран избор на сензации за тоа вистинско чувство.
 • Пред конкурентите во секој поглед. Повеќе моќ, повеќе карактеристики, повеќе квалитет, повеќе задоволство.
 • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Нема на залиха

SKU: L-7932 Категории , Ознака:
Сигурно плаќање

Lelo – Sona 2 Cruise Sonic Клиторален масажер

Ви го претставуваме Sona Cruise 2 од Lelo – врвен звучен масажер кој ги комбинира најдобрата технологија и иновации за да испорача неспоредливо задоволство. За разлика од кој било друг стимулатор на пазарот, тој стимулира 75% повеќе, благодарение на неговиот моќен звучен систем кој никогаш не го губи интензитетот без разлика колку притисок ќе се примени. Искусете го најдоброто задоволство со оваа целосно автоматска, водоотпорна играчка и која е на полнење. Со 12 сензационални функции од кои можете да изберете, можете да го прилагодите вашето задоволство до совршенство. Изработен од медицински силикон, обезбедува лесно чистење и е безбеден за вашето тело. Стимулаторските бранови нудат неверојатна стимулација на клиторисот без директен контакт, додека широката, мека уста обезбедува максимално задоволство. А со Cruise Control, уредот ја одржува својата моќ, гарантирајќи длабоко сензуални и задоволувачки оргазми. Откријте го врвното уживање со Sona Cruise 2 – менувач на играта во производите за задоволство.

Главни карактеристики:

Специјално развиен од LELO и ексклузивен за SONA Cruise. Со помош на Cruise Control масажерот одржува постојана моќност дури и под притисок за искуство без проблеми. Целосно автоматската функција ја елиминира вообичаената поплака против производите на играчки за задоволство.

Придобивки:

Искусете неверојатно задоволство со брзите, но нежни звучни бранови на SONA 2 кои го стимулираат целиот клиторис, внатре и надвор. Уживајте во поголема површина и мека, длабока уста за целосно задоволство. Направен од ултра мазен премиум силикон, SONA 2 е помек, подлабок и поголем за уште попријатен допир. Се полни и целосно водоотпорен:

Како да се користи:

 1. Осигурајте се дека SONA 2 Cruise е отклучен со притискање и држење на копчињата + и – истовремено 3 секунди додека не се вклучи светлото.
 2. Притиснете го копчето + за да се вклучи и да се зголеми јачината на вибрациите.
 3. Притиснете го копчето ( ) за да се движите низ 12-те шеми на вибрации.
 4. Притиснете го копчето – за да ја намалите јачината на вибрациите.
 5. Притиснете и задржете го копчето ( ) за да се исклучи.

Искусете го следното ниво на задоволство со Sona Cruise 2 – извонреден звучен масажер што ќе ве остави да копнеете повеќе. Подгответе се да тргнете на патување на интензивно задоволство и отклучете го крајниот потенцијал за задоволство.

Пакетот доаѓа со сатенска кеса за складирање.

* Напомена: Препорачуваме употреба на лубрикант врз база на вода при користење на овој производ.
Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Боја

Црна

Brand

Lelo

Брендот што ќе стане LELO започна во 2003 година, во предната соба на градска куќа во Стокхолм, каде што тројца дизајнери се споија на точното место во точно вистинско време, со токму вистинската идеја. Тоа беше идеја која на крајот ќе ги преобликува и ќе ги надмине границите на цела индустрија, а започна со едноставно прашање: „Што ако нашите најинтимни предмети беа направени исто толку убави како оние што ги прикажувавме со најголема гордост? Тие се бренд различен од сите други: LELO долго време се етаблира како бренд за луксузно задоволство, водечки на пазарот во дизајн, иновации, технологија и репутација. Нивното наследство е изградено на квалитетот, обезбедувајќи го своето место како најистакнат бренд за секс играчки во светот. Но, LELO не е само бренд за секс играчки; тоа е движење за грижа за себе насочено кон оние кои знаат дека задоволството ги надминува полот, сексуалната ориентација, расата и возраста. Тие нудат искуство на екстаза без срам, задоволство од откривање на сите чуда на своето тело, со што им олеснуваат на своите клиенти со самодоверба што води до исполнет интимен живот.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Lelo – Sona 2 Cruise Sonic Клиторален масажер”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
Scroll to Top