Lelo – Ora 3 Симулатор на орален секс

10999 ден

Карактеристики  :

 • PreMotion технологија: Нуди 25% побрза орална стимулација со вистинско чувство
 • Сензација: Симулатор за ротирачки јазик со различни модели на вибрации
 • Јазол за задоволство: зајакнат и ергономски усовршен
 • Движење: 25% побрзо за оптимална стимулација
 • Интензитети на вибрации: Поширок опсег на приспособливи опции
 • Материјали: ABS пластика/Силикон
 • Големина (мм): 83,5 x 43,5 x 88
 • Тежина (g): 117,5
 • Батерија: Li-Ion 3,7V 420mAh
 • Време на полнење: 2 часа на 5.0V 400mA
 • Макс. Ниво на бучава: 50 dB
 • Содржина: ORA 3 симулатор за орален секс, USB-кабел за полнење, сатенска торбичка за складирање, детален прирачник за упатства
 • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Достапно по нарачка - Време за достава: 7 до 19 работни дена

Сигурно плаќање
Lelo – Ora 3 Симулатор на орален секс

Препуштете се на незаменливо задоволство со LELO – ORA 3 Симулатор за орален секс Midnight Blue

За оние кои бараат ништо помалку од наградуваното орално задоволство, симулаторот за орален секс LELO – ORA 3 во Midnight Blue нуди извонредно патување во чиста екстаза. Препуштете се во момент на вистинско блаженство додека ORA 3 ве води на сензационално интимно задоволство.

Подигнете го вашето искуство со технологијата PreMotion

Подгответе се да бидете воодушевени од магијата на PreMotion Technology – технологија која ја менува играта и што ја оживува суштината на оралната стимулација со вистинско чувство. Иновативниот дизајн на ORA 3 инкорпорира поцврсто и попрецизно ротирачко движење на прстите, обезбедувајќи 25% побрзо, неверојатно автентични сензации кои го имитираат задоволството од оралното задоволство.

Свет на неспоредливи сензации

Замислете го ова: ” јазичето ” на задоволството деликатно се ротира и вибрира, повторно создавајќи го нежниот движење, само подобро. Со секое движење, ќе бидете пренесени во светот на интензивно задоволство кое одекнува длабоко во себе. Генијалниот дизајн на ORA 3 ја носи оралната симулација до невидени височини, правејќи ја секоја средба едно посебно и неодоливо задоволство.

Дизајниран за крајно задоволство

Отклучете низа сензации со симулаторот со ротирачки јазик на ORA 3. Комбинацијата на различни шеми на вибрации и ултра-мазен ротирачки јазол создава попустливо чувство слично на страсно орално задоволство. Јазолот за засилено задоволство е прецизно направен за цврсто, контролирано и примамливо чувство кое ве остава без здив.

Иновации што ја поставуваат сцената

Искусете ја иднината на задоволството со 25% побрзи движења на ORA 3, обезбедувајќи го вистинскиот интензитет за совршена стимулација. Со поширок опсег на интензитети на вибрации, ја имате моќта да го прилагодите вашето патување за задоволство, обезбедувајќи задоволство што е прилагодено на вашите желби.

* Напомена: Препорачуваме употреба на лубрикант врз база на вода при користење на овој производ.
Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Боја

Плава

Brand

Lelo

Брендот што ќе стане LELO започна во 2003 година, во предната соба на градска куќа во Стокхолм, каде што тројца дизајнери се споија на точното место во точно вистинско време, со токму вистинската идеја. Тоа беше идеја која на крајот ќе ги преобликува и ќе ги надмине границите на цела индустрија, а започна со едноставно прашање: „Што ако нашите најинтимни предмети беа направени исто толку убави како оние што ги прикажувавме со најголема гордост? Тие се бренд различен од сите други: LELO долго време се етаблира како бренд за луксузно задоволство, водечки на пазарот во дизајн, иновации, технологија и репутација. Нивното наследство е изградено на квалитетот, обезбедувајќи го своето место како најистакнат бренд за секс играчки во светот. Но, LELO не е само бренд за секс играчки; тоа е движење за грижа за себе насочено кон оние кои знаат дека задоволството ги надминува полот, сексуалната ориентација, расата и возраста. Тие нудат искуство на екстаза без срам, задоволство од откривање на сите чуда на своето тело, со што им олеснуваат на своите клиенти со самодоверба што води до исполнет интимен живот.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Lelo – Ora 3 Симулатор на орален секс”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
Lelo – Ora 3 Симулатор на орален секс
10999 ден

Достапно по нарачка - Време за достава: 7 до 19 работни дена

Scroll to Top