B Swish – Bwild Marine класичен вибратор

2390 ден2399 ден

Карактеристики:

 • 100% безбедни материјали за телото
 • Материјал: силикон
 • Вкупна должина: 15,24 см
 • Обем: 2,5 см
 • Напојувано од: 2 x AAA (не е вклучено)
 • Функции: 5
 • Време на употреба: 3 часа
 • Содржина на кутијата: 1 книшка со упатства, 1 масажер, 1 торбичка
 • Водоотпорен: Да
 • Основна боја: Виолетова, розова
 • Подмачкување: На база на вода
 • Стил: Зајак (Rabbit)
 • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа
SKU: E27337 Категории ,
Bswishlogo
Сигурно плаќање

B SWISH – Bwild Marine класичен вибратор

B Swish ви го нуди овој прекрасен, силиконски зајак масажер so 5-функции и со 2 индивидуални мотори, подготвен за водоотпорна забава. Со заоблено вратило и мазен, но прецизен скокоткач, Bwild Classic Marine ќе го задоволи оној што бара соло задоволство – иако секако е погоден и за сценарија за игра за парови! Бидете ослободени.

Bwild Classic Marine има големина од  од 15,24 см и доаѓа со два мотора, но е екстремно тивок. Има мазно тело и уникатна контура на глава. Обликот природно ја насочува и масира богатата со нервни завршетоци г-точка . Функциите на двата мотори се менуваат со кликнување на едно копче во основата на масажерот. Копчињата осветлени со бело светло за лесна игра во темница.

Направен од хигиенски, непорозни силиконски материјали и ABS пластика, Bwild Classic Marine е исклучително пријателски настроен кон телото и неверојатно сензуален при контакт. Уникатниот материјал брзо се загрева за да одговара на топлината на телото додека нуди свиленкасто лизгање. Најдобро се користи со квалитетен лубрикант на база на вода и исчистете го со сапун и топла вода кога ќе завршите со играњето.

* Напомена: Препорачуваме употреба на лубрикант врз база на вода при користење на овој производ.
Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Боја

Виолетова, Розева

Brand

B Swish

B Swish е лидер во достапното задоволство од 2007 година. Со седиште во Лос Анџелес, B Swish се грижи дополнително да дизајнира шик, безбедни за телото и достапни лични масажери за да ја одрази нашата филозофија дека чувството на добро треба да биде без компромиси. Откријте го вашето блаженство со четирите линии на наградувани производи за задоволство на B Swish - елементарни Basics, забавен и флертувачки Classic, софистициран Deluxe и прекрасниот Premium - секоја од нив одговара на низа желби уникатни како што сте вие. Прославете го задоволството на дофат од B Swish.
Bswishlogo

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “B Swish – Bwild Marine класичен вибратор”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
B Swish – Bwild Marine класичен вибратор
2390 ден2399 денИзбери опции
Scroll to Top