THE SCREAMING O – Positive Angle Мини Масажер

2599 ден

Клучни карактеристики:

  • Интензивно моќен вибратор на полнење
  • Аголен за прецизна и широка вибрациона површина
  • 20 ФУНКЦИИ на вибрации и пулсирање
  • АБС безбеден за телото
  • Подготвен за работа со далечински
  • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа
SKU: E28793 Категорија
Сигурно плаќање

THE SCREAMING O – Positive Angle Мини Масажер

Испраќаме добри вибрации до сите жени.

Ви претставуваме нов дискретен вибратор од THE SCREAMING O – Positive Angle Мини Масажер, производи за задоволство на жени, креирани од жени.

Уживајте во моќни, позитивни вибрации со Charged Positive Angle, 100% водоотпорен масажер на полнење со уникатен мотор со низок тон и површина за вибрации со широк агол, дизајниран за драматично различно искуство на задоволство. Charged Positive Angle е опремен со 20 функции на длабоки, силни, продорни вибрации кои ги задоволуваат дури и најискусните љубители на секс играчки и овозможуваат лесно прецизно прецизирање на задоволството благодарение на неговиот широк аголен врв. Со најголема брзина, Charged Positive Angle вибрира повеќе од 60 минути и се напојува со удобен USB конектор кој безбедно се приклучува и останува поставен за време на полнењето – полнењето без мака на најдобро ниво! Positive Angle работи со или без далечински управувач за да можете да уживате во уживањето сами или во игра со партнерот.

Positive Angle е направен од лабораториски тестирана, безбедна за телото ABS пластика која се лизга низ вашата кожа. Овој моќен вибратор на полнење е нештко на кое можете да му верувате.

* Напомена: Секогаш користете ја вашата играчка со многу лубрикант на база на вода.
Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Боја

Виолетова, Розева

Brand

THE SCREAMING O

The Screaming O е најпродаваната, наградувана компанија за новитети за возрасни. Таа стои зад некои од најпопуларните и иновативни играчки за возрасни на пазарот и успешно ги подобрува романтичните и интимните односи на паровите од 2005 година. Она што започна како едноставен концепт за позадоволувачки секс стана начин на живот за мажи, жени и парови ширум светот кои бараат нови начини за подобрување на нивните односи. Screaming O создаде колекција од лесни за употреба и забавни прстени за ерекција, мини вибрации и секси додатоци кои инспирираат комуникација, романса и интимност со притискање на едно копче! Тимот на Screaming O споделува единствена желба да им донесе „страст на луѓето“ со дизајнирање на некои од најиновативните, забавните и највозбудливите секс играчки на пазарот. И се започна со оригиналниот Screaming O Vibrating Ring, едноставен растеглив прстен со мини мотор на врвот што ја освои инаугуративната секс награда „Најдобар прстен“ на списанието Women's Health.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “THE SCREAMING O – Positive Angle Мини Масажер”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
THE SCREAMING O – Positive Angle Мини Масажер
Scroll to Top