Stress Willie – Анти стрес играчка

599 ден

Карактеристики:

Анти стрес топка во форма на пенис

  • го ослободува стресот
  • може да се користи како поклон за ергенски или момински забави
  • матерјал безбеден за телото
  • Лесно се чисти
  • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Достапност: На залиха

SKU: HH67 Категорија
Сигурно плаќање

Stress Willie – Анти стрес играчка

Ослободете го внатрешниот стрес и стиснете со сета сила оваа топка против стрес во форма на пенис.

Може да се користи како поклон за ергенска или моминска забава.

Изненадете ги вашите колеги со оваа топка за отстранување на стрес

 

Боја

Виолетова, Розева

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Stress Willie – Анти стрес играчка”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
Stress Willie – Анти стрес играчка
599 ден

Достапност: На залиха

Scroll to Top