Squishy Balls

489 ден

Карактеристики:

  • може да се користи како поклон за ергенски или момински забави
  • матерјал безбеден за телото
  • Лесно се чисти
  • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Достапност: На залиха

SKU: NV.092 Категорија
Сигурно плаќање

Squishy Balls

Мека играчка за возрасни со мирис на бобинки. Направено од бавно растечки PU материјал. Толку многу забавно, може да се користи како додаток на секоја забава, ослободување од стрес или забавен подарок.

Спакувано во издржлива пластична кеса што може да се цеди. Додадете нешто ново на вашите забави

* Напомена: Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Боја

Виолетова, Розева

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Squishy Balls”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
Squishy Balls
489 ден

Достапност: На залиха

Scroll to Top