Kheper Games – Pop-it Пенис

799 ден

Карактеристики:

  • може да се користи како поклон за ергенски или момински забави
  • ослободува стрес
  • матерјал безбеден за телото
  • Лесно се чисти
  • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Достапност: На залиха

SKU: E33161 Категорија
Сигурно плаќање

Kheper Games – Pop-it Пенис

Модерната фиџет играчка која сега е за возрасни. И возрасните имаат потреба да го почувствуваат пукањето на топчињата за да им помогне да се смират. Сега играчката доаѓа во забавна форма на пенис со виножито.

* Напомена: Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Боја

Виолетова, Розева

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Kheper Games – Pop-it Пенис”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
Kheper Games – Pop-it Пенис
799 ден

Достапност: На залиха

Scroll to Top