Dicky Squishy

599 ден

Карактеристики:

  • може да се користи како поклон за ергенски или момински забави
  • матерјал безбеден за телото
  • Лесно се чисти
  • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Достапност: На залиха

SKU: NV.090 Категорија
Сигурно плаќање

Dicky Squishy

Мека играчка за возрасни со мирис на банана со бавно растење. Направено од бавно растечки PU материјал. Толку многу забавно, може да се користи како додаток на секоја забава, ослободување од стрес или забавен подарок.

Спакувано во издржлива пластична кеса што може да се цеди. Додадете нешто ново на вашите забави

* Напомена: Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Боја

Виолетова, Розева

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Dicky Squishy”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
Dicky Squishy
599 ден

Достапност: На залиха

Scroll to Top