Play Wiv Me – Cum Face Игра за забава

3399 ден

Карактеристики:

  • Игра за двајца
  • Супер акциона игра
  • Кој прв ќе сврши
  • Идеално за подарок
  • Иделна забава за ергенски и момински забави
  • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Достапност: На залиха

SKU: D-231816 Категорија Ознака:
Сигурно плаќање

PLAY WIV ME – CUM FACE – PARTY GAME

Оваа урнебесна акционa деул игра со пенис со пумпа е нешто што не сте виделе и совршено парче забава за ергенски и момински забави и други настани исполнети со забава.

Како да играш?

Пред да започнете, истурете течност во дупката поставена помеѓу двата пениса. Препорачуваме вода, но може да се користи и секоја безбедна течност за консумирање.

Целта на играта е да ги испумпувате пенисите што е можно побрзо за да бидете првиот играч што ќе го испрска противникот во лицето или устата.

Наполнете го и почнете да пумпате, сепак бидете брзи, или ќе се наполните. Нека започнат игрите.

Играј Wiv Me

* Напомена: Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Play Wiv Me – Cum Face Игра за забава”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
Play Wiv Me – Cum Face Игра за забава
3399 ден

Достапност: На залиха

Scroll to Top