Stress Breasts – Анти стрес играчка

599 ден

Карактеристики:

Анти стрес топка во форма на гради

  • го ослободува стресот
  • може да се користи како поклон за ергенски или момински забави
  • матерјал безбеден за телото
  • Лесно се чисти
  • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Нема на залиха

SKU: E29796 Категорија
Сигурно плаќање

Stress Breasts – Анти стрес играчка

Ослободете го внатрешниот стрес и стиснете со сета сила na оваа топка против стрес во форма на гради.

Може да се користи како поклон за ергенска или моминска забава.

Изненадете ги вашите колеги со оваа играчка за отстранување на стрес

Напомена Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Боја

Виолетова, Розева

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Stress Breasts – Анти стрес играчка”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
Scroll to Top