Simon – Силиконско виножито дилдо

2699 ден

Карактеристики:

  • Основа со вакуум
  • Материјал: Медицински силикон.
  • Без фталати: Да.
  • Водоотпорно: Да.
  • Должина: 19 см.
  • Дијаметар: 3,5 – 4 cm.
  • Тежина: 392 гр.
  • Се препорачува лубрикант на база на вода
  • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Достапност: На залиха

SKU: Simon Категории ,
Сигурно плаќање
Pride Simon Дилдо – Силиконско виножито дилдо

Секој има право да сака и со дилдото Pride Simon – Силиконско виножито дилдо можете да ја славите различноста во сите бои на виножитото.

Има вакуум дел што може да се закачи на која било мазна површина, за да можете да добиете пенетрирачка стимулација без раце. Ова дилдо ( dildo ) е создадено во боите на виножитото и е совршено за ЛГБТ настани. Може да се користи при фестивали на гордоста или како идеја за подарок.

Тој е рачно изработен и произведен од 100% чист силикон. Мек е и може да се користи и за вагинална и анална стимулација, како и за темпераментна дива игра со стреп он ремен.

Дилдо Simon е без фталати. Долг е 19 см и има дијаметар од 3,5 – 4 см.

* Напомена: Препорачуваме употреба на анален или лубрикант врз база на вода при користење на овој прозивод.
Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Боја

Виолетова, Зелена, Плава, Розева, Жолта

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Simon – Силиконско виножито дилдо”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
Simon - Силиконско виножито дилдоSimon – Силиконско виножито дилдо
2699 ден

Достапност: На залиха

Scroll to Top