Штипки за брадавици – Bitch

590 ден

Карактеристики:

  • Материјал: Силикон и Метал.
  • Водоотпорни
  • Прилагодливи и уникатни
  • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Достапност: На залиха

SKU: NP-19102427 Категорија
Сигурно плаќање
Штипки за брадавици – Bitch

Штипки за брадавици – Bitch можат да ја задоволат стимулацијата меѓу партнерите. Одлични за секси и елегантен изглед. Со нивниот специјален дизајн и уникатна структура совршено се вклопуваат со секси долна облека, корсет со отворено деколте, бебидол или можете да ги носите и самостојно.

Штипките нема да ве стегнат прецврсто, полека ќе ве остават да уживате и да ја поминете најубавата ноќ со вашиот љубовен партнер. Имаат практичен штраф кој овозможува да го контролирате стисокот на истите.

Клиповите се направени од квалитетна легура и мек силикон. Тие се мазни и безбедни без олово и без никел, без опасност од искривување или избелување.

Погодни за флерт во брак, патувања на меден месец, забави во долна облека, возбудливи и сензуални ноќи исполнети со задоволство.

Избегнувајте да ги носите штипките подолго од 30 минути.

Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Боја

Сребрена

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Штипки за брадавици – Bitch”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
Штипки за брадавици – Bitch
590 ден

Достапност: На залиха

Scroll to Top