-40%

Satisfyer – Air Pump Bunny 5 Вибратор

Original price was: 4799 ден.Current price is: 2900 ден.

Карактеристики:

 • 2 моќни мотори пренесуваат интензивни ритми на вибрации низ целиот уред
 • Стимулација на Г-точката и клиторисот
 • Вибратор на надувување, зголемување до 15мм
 • Компатибилен со бесплатната апликација Satisfyer – достапна на iOS и Android
 • Може да се користи и без апликацијата
 • Апликацијата нуди бесконечен опсег на програми
 • Супер флексибилен
 • Направено од супер мек медицински силикон кој одговара на кожата со свиленкасто чувство
 • Тивок начин на работа
 • Li-ion батерија што се полни
 • Вклучен е магнетен USB кабел за полнење
 • Лесно за чистење
 • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Достапност: На залиха

SKU: Sat-1 Категории , Ознака:
SATISFYER- logo
Сигурно плаќање

Satisfyer – Air Pump Bunny 5 Вибратор

Врвот на вибраторот можете да го зголемите до 15 mm во дијаметар со копче, за целосно да ве исполни. Во исто време, ве разгалува со жешките вибрации на 2 моќни мотори на 12 различни нивоа. И тоа не е се: заоблениот клиторичен стимулатор ќе ве полуди со сензуални вибрации.

Овој талентиран вибратор е опремен со практичен прстен за држење кој овозможува цврсто држење, без разлика колку диви сте. Мекиот силикон кој одговара на телото го комплетира искуството со сензуално прегрнување на клиторисот и нежно полнење. Благодарение на заоблениот врв, до Г-точката може оптимално да се достигне, а надувувањето на вратилото обезбедува засилена стимулација со благ притисок.

Satisfyer – Air Pump Bunny 5 е вибратор кој можете да го контролирате преку вашиот телефон со мобилна апликација што го прави неговото користење уште подобро.

Air Pump Bunny 5 Connect е компатибилна со наградуваната апликација Satisfyer Connect, нудејќи уште повеќе приспособување. Создадете ваши сопствени модели на вибрации врз основа на вашите преференции. Или оставете ја играчката да се тресе во ритамот на жешката музика на Spotify. Станува особено возбудливо кога ќе ја предадете контролата над играчката на вашиот партнер: паднете во страста, со чиста глава до седмото небо!

Дијаметарот на вибраторите на Satisfyer Air Pump може да се пумпа до дополнителни 15 mm со притискање на копче. Можете постепено да го зголемувате дијаметарот и да застанете на средина кога ќе ја достигнете оптималната големина на вратилото за вас. Со континуиран притисок, вибраторот го достигнува својот максимален дијаметар за само 12 секунди, со двоен клик на копчето лесно можете повторно да го ослободите воздухот. Не го користете вибраторот под вода, како на пример во туш или када.

Направен е од силикон, не содржи фталати или други штетни состојки, потполно е безбеден за организмот и не е порозен. Доволно е да се измие со вода и благ сапун пред и по употреба.

* Напомена: Препорачуваме употреба на лубрикант врз база на вода при користење на овој производ.
Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

 

Боја

Зелена

Brand

Satisfyer

Satisfyer нуди вибратори со бранови под притисок, дизајнирани и развиени за секоја целна група и речиси секој буџет од еден од најреномираните дизајнери на производи во Европа.
SATISFYER- logo

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Satisfyer – Air Pump Bunny 5 Вибратор”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
Satisfyer - Air Pump BunnySatisfyer – Air Pump Bunny 5 Вибратор
Original price was: 4799 ден.Current price is: 2900 ден.

Достапност: На залиха

Scroll to Top