Rabbit Gentleman – Премиум Вибратор

1999 ден

Карактеристики:

 • Зајак вибратор
 • Материјал: Силикон + ABS
 • Водоотпорен: Да
 • 10 режими на вибрации
 • Двоен мотор
 • Боја: Виолетова/Црвена/Сина
 • Големина: 217*64*39 mm
 • Тежина: 173 gr
 • Напојување: Магнетно полнење
 • Подмачкување: На база на вода
 • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Достапност: На залиха

SKU: Rabbit Gentleman Категории ,
Сигурно плаќање
Rabbit Gentleman – Премиум Вибратор

Ви го представуваме елегантниот и стилски вибратор ( vibrator ) во форма на зајак, Rabbit Gentleman – Премиум Вибратор дизајниран да ги воодушеви вашите сетила со својот елегантен дизајн и шармантни карактеристики. Неговата рачка блеска со мазна, метална завршница, надополнувајќи ги неговите облини за навистина луксузно искуство. И не грижете се за безбедноста – изработен е од висококвалитетен силиконски материјал, обезбедувајќи безгрижно и удобно време за играње.

Овој вибратор може да ги издржи вашите најлуди авантури. Спроведени се ригорозни тестови за да се гарантираат неговите водоотпорни способности, за да можете да уживате во него без никакви грижи за електрични несреќи – без разлика дали се препуштате во релаксирачка бања или туш со пареа.

Сега, ајде да зборуваме за перформансите. Ова мало чудо нуди разновидни 10 брзини на вибрации, заедно со два моќни мотори кои ветуваат дека ќе го подигнат вашето задоволство до нови височини. И најдобриот дел? Изненадувачки е тивок, што ви овозможува да уживате во вашите интимни моменти без никакви несакани прекини.

Но, надвор од неговата функционалност, нашата линија на вибратори се заснова на зајакнување и самоприфаќање. Ние веруваме во славењето на вашите желби без осуда или срам. Затоа, само напред, истражете ги вашите страсти и уживајте во задоволството – затоа што вие го заслужувате секој момент од тоа!

* Напомена: Препорачуваме употреба на лубрикант врз база на вода при користење на овој производ.
Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Боја

Розева

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Rabbit Gentleman – Премиум Вибратор”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
Rabbit Gentleman – Премиум Вибратор
1999 ден

Достапност: На залиха

Scroll to Top