Мини вибратор за итна употреба

549 ден

Карактеристики :

  • Вибрации
  • Материјал: хромиран, лесен за чистење
  • Големина:  Должина 12,7 см, ширина 3 см
  • Бруто тежина: 75 г
  • Боја: Сива
  • Батерија: 1*АА (не е вклучена)
  • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Достапност: На залиха

SKU: E23346 Категорија
Сигурно плаќање

Мини вибратор за итна употреба

Во случај на итност, пуштете го овој мини вибратор и дозволете неговите моќни вибрации да ви дадат оргазмично олеснување. Одличен подарок, кој содржи сериозно ефикасен вибратор. Ако се сомневате, побарајте итно сексуално внимание.

Забавната кутија содржи ребрест мини вибратор од 12,7 см со контрола на основата со вртење и повеќебрзински мотор. Моќна внатрешна и надворешна стимулација од едноставен, но многу ефикасен вибратор.

Овој уред што предизвикува радост е хромиран и затоа лесно се одржува чист. Потребна е само една батерија и доаѓа во забавно пакување во стилот „Само крши стакло во случај на итност“.

Мала, но моќна, оваа сензуална секс играчка има аголен врв што ја прави совршена и за клиторична и за пенетративна стимулација.

Лесно сокриен и совршено пренослив, ова е вибраторот што може да се земе насекаде и да се користи во секое време! Идеален за уникатен и смешен подарок за девојката, за пријателката која штотуку раскинала или како поклон за вашата друга половина!

Потребна е 1 x AA батерија (не е вклучена)

* Напомена: Препорачуваме употреба на лубрикант врз база на вода при користење на овој производ.
Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Боја

Сребрена

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Мини вибратор за итна употреба”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
Мини вибратор за итна употреба
549 ден

Достапност: На залиха

Scroll to Top