LateToBed – Evan Multi Speed Вибратор

1199 ден

Карактеристики :

 • 1 режим на вибрации
 • Променлива брзина
 • Лесна вртлива основа
 • Формa со прекрасни нижни боцки за дополнително задоволство
 • Висококвалитетни материјали
 • Автономија: 1,5 ч
 • IPX7 водоотпорен
 • 2 AAA батерии (не се вклучени)
 • Препорачуваме употреба на лубрикант на база на вода
  Димензии: 16,5 cm x 4 cm
 • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Достапност: На залиха

SKU: G-885 Категории ,
Сигурно плаќање

LateToBed – Evan Multi Speed Вибратор

Влезете во LateToBed и запознајте го Еван, новиот и пријатен вибратор со иновативна и супер пријатна форма.

Evan е направен од „Jelly“, мек, свиленкаст и неверојатен материјал, идеален за соло игри. Има еден начин на вибрации и променлива брзина што можете многу лесно да ја контролирате со неговата ротирачка основа.

Неговата форма е ергономска и има мали флексибилни проекции околу Еван, што го прави двојно попријатен. Користете го за внатрешна мастурбација, за галење на вашите интимни делови или за користење со партнерот, додавањето играчка во вашите врски ќе го зголеми задоволството за двајцата.

Не заборавајте да ја исчистите правилно вашата играчка со средство за чистење играчки и топла вода и добро да ја исушите за да го максимизирате нејзиниот животен век. Користете го вашиот омилен лубрикант на база на вода за дополнително влажно искуство.

* Напомена: Препорачуваме употреба на лубрикант врз база на вода при користење на овој производ.
Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа.

Боја

Виолетова, Розева

Brand

LateToBed

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “LateToBed – Evan Multi Speed Вибратор”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
LateToBed – Evan Multi Speed Вибратор
1199 ден

Достапност: На залиха

Scroll to Top