Gvibe – Gpop 2 Вибратор Royal Blue

3199 ден

Карактеристики :

 • Ергономски дизајн, убава боја.
 • Моќен, но тивок мотор.
 • Шест режими на вибрации со променлив интензитет – од благи потреси до интензивни вибрации.
 • Интуитивни контроли.
 • Направено од премиум класа хипоалергенски силикон. Свилен и мазен.
 • Без мирис.
 • 100% водоотпорен.
 • Работа до 4 часа со едно полнење на батеријата.
 • Магнетен полнач. Ве молиме имајте предвид дека почетното време на полнење е 2 часа.
 • Големина: 12,5 x 2,8 cm.
 • Заклучување за патување: за отклучување притиснете го копчето за вклучување и задржете две секунди.
 • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Достапност: На залиха

Сигурно плаќање

Gvibe – Gpop 2 Вибратор Royal Blue

Нов моќен мотор!

Gpop 2 ја стимулира машката П-точка и женската Г-точка, носејќи неверојатни сензации. Gpop е дизајниран да ве одведе на нови нивоа на задоволство.

Дизајниран во Лондон.

Добредојдовте на иднината на производите за задоволство. Gvibe создаде секс-играчка за масовна култура дизајнирана земајќи ја предвид анатомијата на двајцата партнери. Без разлика на вашиот пол, G Pop 2 може да се користи како вагинален или анален вибратор. Неговата глава нежно продира во кој било отвор и неговата тенка основа ќе ве исполни со прекрасно чувство.

Малку закривеното стебло со испакната „поставка за задоволство“ совршено ќе ги совлада и П-точката и  Г – точката. Создадени имајќи ја предвид и машката и женската анатомија. pop2 се чувствува навистина убаво во вашата рака и многу удобно во работењето.

* Напомена: Препорачуваме употреба на лубрикант врз база на вода при користење на овој прозивод.
Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Боја

Плава

Brand

GVibe

Gvibe е иновативна компанија со филозофија да создава играчки и предмети за задоволство што не постоеле досега. Тимот на Gvibe беше првиот што ја донесе идејата за бат плаг на USB полнење, создаде и патентираше материјал Bioskin, како и ги измисли паметните Kegel Gballs, кој со право е именуван како личен тренер за секс фитнес. Достава на оргазам, тоа е нашиот слоган!

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Gvibe – Gpop 2 Вибратор Royal Blue”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
Gvibe – Gpop 2 Вибратор Royal Blue
3199 ден

Достапност: На залиха

Scroll to Top