Zalo – King Премиум вибратор

16999 ден

Карактеристики:

 • Димензии: 3025861мм
 • Тежина: 550 g уживање
 • Растојание на потиснување: 15 мм чисто задоволство
 • Големина на пакување: 36512075mm
 • Време на полнење: 4 часа за продолжено задоволство
 • Режими на вибрации: 4 за разноврсност
 • Режими на стимулација: 4 режими на вибрации, 8 режими на потисок
 • Материјал: течен силикон, ABS, кристал Сваровски
 • Вртежи во минута: 7000 за возбуда
 • Време на работа: до 2 часа непречено задоволство
 • Капацитет на батеријата: 1400 mAh за продолжена игра
 • Номинална струја: 1000 mA за засилени сензации
 • Максимално ниво на бучава: 50 db за дискретни искуства
 • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Достапно по нарачка

Сигурно плаќање
Zalo – King Премиум вибратор

Доживејте неспоредливо задоволство со Zalo – King Премиум вибратор

Ви го претставуваме врвот на иновациите за задоволство, ZALO – KING вибрирачки потиснувач. Дизајниран да ги надмине сите ваши очекувања, ова ремек-дело на уживање може да се пофали со револуционерната технологија PowerThrust на ZALO, издигнувајќи го вашето задоволство до нови возбудливи височини. Подгответе се да тргнете на патување со воодушевувачки сензации кои го редефинираат она што е можно.

Ослободете ја моќта на технологијата PowerThrust

Подгответе се да бидете воодушевени додека KING ве воведува во светот на технологијата PowerThrust. Оваа иновација беспрекорно ги интегрира моторните системи со високи перформанси и прецизните електрични погонски структури, разбивајќи ги границите на традиционалните електромагнетни погони. Резултатот? Ударна моќ што достигнува невидени нивоа. Со фреквенција на потиснување што може да се искачи до 40 пати во секунда, KING нуди оргазмично искуство кое навистина предизвикува стравопочит.

Приспособлива стимулација надвор од споредбата

Чудото на КИНГ не застанува тука. Со телескопско растојание до 15 mm и независно контролиран мотор од типот на потисок и мотор со вибрации, имате моќ да го прилагодите вашето искуство на вашите желби. Дизајнот на површината во облик на дијамант на делот од главата додава дополнителен слој на стимулација, задевајќи ги вашите сетила како никогаш досега.

Луксузот се среќава со сензацијата

Изработен од свилен течен силикон на ниво на храна Dow Corning кој ги исполнува барањата на FDA, KING ги разгалува вашите сетила со кадифеен допир. Ексклузивната облога на површината на Softek го подобрува луксузното искуство, додека украсот со кристал Swarovski додава допир на елеганција на вашите интимни моменти.

Беспрекорна контрола и извонредна изработка

Со далечинскиот управувач на апликацијата, ја држите моќта да го оркестрирате вашето задоволство на дофат на раката. Се полни и е водоотпорен. KING е секогаш подготвен да ве придружува на вашите најинтимни патувања.

Подгответе се да го редефинирате задоволството со Zalo – King Премиум вибраторот Подигнете ги вашите желби со моќ, елеганција и патување на сензации што им пркосат на границите. Дали сте подготвени да го доживеете необичното?

 Препорачуваме употреба на лубрикант врз база на вода при користење на овој производ.

*Напомена: Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Боја

Црна

Brand

Zalo

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Zalo – King Премиум вибратор”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
Zalo - KingZalo – King Премиум вибратор
16999 ден

Достапно по нарачка

Scroll to Top