Стаклено Дилдо со текстура

1499 ден

Карактеристики:

  • Транспарентен кристал
  • Ја стимулира Г-точката
  • Големина: 170 mm (должина) x 35 mm (дијаметар)
  • Нето тежина: 232 g
  • Погоден со лубриканти
  • Двојна намена
  • Непорозни материјали
  • Многу лесно се чисти
  • Погоден за температурна игра
  • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Достапност: На залиха

SKU: BL-001 Категории ,
Сигурно плаќање
Стаклено Дилдо со текстура

Препуштете се на елегантната привлечност на Стаклено Дилдо со текстура, ремек-дело на изработка и задоволство. Ова дилдо е дизајнирано да обезбеди уникатно и луксузно искуство. Направено од висококвалитетно кристално стакло, тоа е хипоалергично, непорозно и ултра мазно, обезбедувајќи безбедно и прекрасно искуство секој пат.

Брановитиот дизајн на ова стаклено дилдо го прави совршено за почетници кои истражуваат игра со стакло. Рачно изработено со прецизност, нуди свиленкаста мазна површина без триење, што го прави вметнувањето пријатно и без напор. Главата во форма на печурка и подигнатите линии обезбедуваат дополнителна стимулација, правејќи ја секоја употреба возбудливо искуство.

Искусете ја возбудата на температурната игра со загревање или ладење на вашето Стаклено Дилдо со текстура. Оваа разновидна играчка може да се загрее за смирувачка топлина или да се лади за возбудлива стимулација на ледена вода. Боросиликатното стакло што се користи е отпорно на високи температури и поиздржливо од обичното стакло, обезбедувајќи сигурна и возбудлива игра.

Стаклениот материјал е ладен на допир и практично без триење, обезбедувајќи уникатни сензации.
Изработен од боросиликатно стакло, поотпорен е на кршење и може да издржи високи температури.

Дизајнирано за секого, ова кристално стаклено дилдо е совршено за секој. Неговиот ергономски дизајн и модерните подигнати сини линии не само што го подобруваат неговиот изглед туку и обезбедуваат дополнителна стимулација при употреба.

Инструкции за нега:

Пред употреба: Исчистете темелно за да се обезбеди хигиена.
По употреба: Исчистете веднаш по употреба.
Лубриканти: Компатибилен со сите лубриканти. Користете огромна количина на подмачкување за да ги подобрите сензациите.
Складирање: Да се ​​чува на суво место за да се одржи неговиот квалитет.

Подигнете ги вашите интимни моменти со Стаклено Дилдо со текстура, совршен спој на луксуз, безбедност и неспоредливо задоволство. Без разлика дали се користи соло или со партнер, ова дилдо ветува дека ќе донесе ново ниво на возбуда и задоволство во вашето време за играње.

* Напомена: Препорачуваме употреба на лубрикант врз база на вода при користење на овој прозивод.
Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Боја

Транспарентна

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Стаклено Дилдо со текстура”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
Стаклено Дилдо со текстураСтаклено Дилдо со текстура
1499 ден

Достапност: На залиха

Scroll to Top