SATISFYER – Ротирачки бат плаг со APP контрола

3799 ден

Карактеристики:

  • Материјал: Силикон
  • Боја: Црвена
  • Со мобилна апликација (компатибилна со секој тип на паметен уред)
  • 12 режими на вибрација
  • 12 режими на ротација (внатрешни топки)
  • IPX7 водоотпорен
  • Напојување: Магнетно USB за полнење
  • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Достапност: На залиха

Сигурно плаќање
SATISFYER – Ротирачки бат плаг со APP контрола

Дали барате нов начин да го зачините вашиот интимен живот? Дали сакате да го однесете вашето задоволство на следното ниво? Не гледајте подалеку од SATISFYER – Ротирачки бат плаг со APP контрола.

Овој иновативен и возбудлив производ ќе го револуционизира начинот на кој го доживувате задоволството.

SATISFYER – Ротирачкиот бат плаг со APP контрола е висококвалитетна, луксузна секс играчка дизајнирана да обезбеди максимално задоволство. Направен од силикон безбеден за телото, мек е на допир и лесен за вметнување. Со својот елегантен и елегантен дизајн, тој е совршен додаток на секоја колекција играчки.

SATISFYER – Ротирачкиот бат плаг доаѓа со низа карактеристики и предности што го прават да се издвојува од другите секс играчки на пазарот. Прво, тој е дизајниран да ротира, обезбедувајќи уникатна и интензивна сензација што ќе го однесе вашето задоволство до нови височини. Второ, доаѓа со апликација која ви овозможува да ја контролирате брзината и интензитетот на ротацијата, давајќи ви целосна контрола над вашето задоволство. Дополнително, приклучокот за задник (butt plug) може да се полни преку USB, така што не мора да се грижите дека ќе останат без батерии. Конечно, тој е целосно водоотпорен, што го прави совршен за употреба под туш или када.

Користењето на SATISFYER – Ротирачкиот бат плаг со APP контрола е едноставно и лесно. Прво, нанесете малку лубрикант на база на вода на играчката и на областа околу вашиот анус. Нежно вметнете ја играчката, уверувајќи се дека е удобна и сигурна. Откако ќе се вметне, можете да ја користите апликацијата за да ја контролирате брзината и интензитетот на ротацијата. Експериментирајте со различни брзини и поставки за да најдете што е најдобро за вас. Кога ќе завршите, едноставно отстранете ја играчката и исчистете ја според упатствата.

Чистењето на SATISFYER – Ротирачкиот бат плаг со APP контрола е од суштинско значење за одржување на неговиот квалитет и хигиена. Започнете со бришење со влажна крпа за да ги отстраните сите нечистотии или остатоци. Следно, користете средство за чистење сексуални играчки или благ сапун и вода за темелно да ја исчистите играчката. Погрижете се добро да го исплакнете и оставете го да се исуши на воздух пред да го чувате.

Генерално, SSATISFYER – Ротирачкиот бат плаг со APP контрола е одличен избор за секој што сака да го зголеми своето задоволство. Со својата единствена ротирачка функција, контрола на апликации и водоотпорен дизајн, тој нуди навистина иновативно и возбудливо искуство. Лесен за користење и лесен за чистење, тој е совршен додаток на секоја колекција играчки.

* Напомена: Препорачуваме употреба на анален лубрикант или лубрикант врз база на вода при користење на овој производ.
Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Боја

Црвена

Brand

Satisfyer

Satisfyer нуди вибратори со бранови под притисок, дизајнирани и развиени за секоја целна група и речиси секој буџет од еден од најреномираните дизајнери на производи во Европа.
SATISFYER- logo

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “SATISFYER – Ротирачки бат плаг со APP контрола”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
SATISFYER – Ротирачки бат плаг со APP контрола
3799 ден

Достапност: На залиха

Scroll to Top