Satisfyer – Powerful Royal Вибрирачки прстен за пенис

3099 ден

Карактеристики:

  • Водоотпорен
  • Компатибилен со Satisfyer App – за iOS и Android
  • Може да работи и без апликација
  • Напојување: Li-on батерија што се полни
  • Тивок начин на работа
  • Материјак: Силикон пријатен за телото
  • 10 програми
  • Забава за самци и партнери
  • Лесно се чисти
  • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Достапност: На залиха

SKU: D-225310 Категорија
SATISFYER- logo
Сигурно плаќање

Satisfyer – Powerful Royal Вибрирачки прстен за пенис

Подарете сензуална надградба на вашата машкост со нашата Royal One. Пријатно флексибилен, нашиот прстен се прилагодува на сите големини и го опфаќа вашиот пенис создавајќи ефект на застој на крвта за продолжено задоволство и сензуална издржливост.

Почестете се себе си и вашиот љубовник со Satisfyer Royal One: Прстенот за пенис со стимулатор на клиторисот е направен од силикон кој одговара на телото и ги стимулира двата партнера благодарение на ограничениот проток на крв и моќните вибрации. Кога се става над пенисот, ја интензивира ерекцијата, а истовремено ја одложува ејакулацијата – за максимално задоволство. Нежниот стимулатор за клиторис притиска на вашиот клиторис со секое потиснување, обезбедувајќи дополнителна стимулација.
И имате уште повеќе опции со апликацијата Satisfyer Connect: користејќи ја апликацијата, можете да креирате нови програми за вибрации, да ги разменувате со други корисници или да ја контролирате Royal One каде било во светот преку Интернет – или да дозволите некој друг да ја контролира! Исто така, прави многу повеќе.

* Напомена: Секогаш користете ја вашата играчка со многу лубрикант на база на вода.
Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Боја

Плава

Brand

Satisfyer

Satisfyer нуди вибратори со бранови под притисок, дизајнирани и развиени за секоја целна група и речиси секој буџет од еден од најреномираните дизајнери на производи во Европа.
SATISFYER- logo

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Satisfyer – Powerful Royal Вибрирачки прстен за пенис”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
Satisfyer – Powerful Royal Вибрирачки прстен за пенис
3099 ден

Достапност: На залиха

Scroll to Top