Anbiguo – Adriano Луксузен Вибрирачки прстен за пенис

3699 ден

Карактеристики:

 • 7 режими на вибрации
 • Повеќе издржливост поради возбудливиот ефект на задржување на крвта
 • Два супер моќни мотори
 • Стимулација на пенисот и тестисите
 • Компатибилен со Watchme Wireless технологија (не е вклучен часовникот)
 • Се полни со USB
 • IPX7 водоотпорен
 • Супер мек медицинкси силикон
 • Материјал безбеден за телото
 • Без фталати
 • Лесно се чисти
 • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Достапност: На залиха

SKU: D-232456 Категорија
Сигурно плаќање

Anbiguo – Adriano Луксузен Вибрирачки прстен за пенис

Палетата ADRIANO е совршена за зајакнување и одржување на вашата ерекција, обезбедувајќи ефект на стагнација на крв на пенисот и тестисите. Опремен е со моќен мотор за пренесување на 7-те начини на вибрации на прстенот низ пенисот. Овој прстен е идеален и за почетници и за експерти. Покрај тоа, тој е компатибилен со новата технологија за далечинско управување Watchme.

Изработен е од премиум медицински силикон и не содржи фталати или други штетни материи. Бидејќи силиконот не е порозен, може лесно да се исчисти со обична вода и благ сапун по употреба.

* Напомена: Секогаш користете ја вашата играчка со многу лубрикант на база на вода.
Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Боја

Црна

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Anbiguo – Adriano Луксузен Вибрирачки прстен за пенис”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
Anbiguo – Adriano Луксузен Вибрирачки прстен за пенис
3699 ден

Достапност: На залиха

Scroll to Top