Satisfyer – One Night Stand стимулатор на клиторис

799 ден

Карактеристики:

Стимулација на клиторисот преку моќни вибрации.

  • Вклучен е магнетен USB кабел за полнење
  • 4 програми за вибрации
  • Силикон кој е погоден за кожата
  • Бран на притисок и стимулација на клиторисот без допир
  • Материјал: силикон, ABS
  • Должина: 7,3 см

Достапност: На залиха

SKU: E22345-4061504001012 Категорија Ознака:
SATISFYER- logo
Сигурно плаќање

Satisfyer – One Night Stand стимулатор на клиторис

One Night Stand е модерно дизајниран воздушен стимулатор на клиторисот со мали и ненаметливи димензии и исклучителна технологија.

Со компресирање на воздухот, воздушните стимулатори нудат сосема поинаков стимул од стандардните вибрации – протокот на воздух се чувствува како интензивно цицање на клиторисот, односно најслично што секс играчка може да биде со оралниот секс.

Притоа, всушност нема директен контакт помеѓу работниот дел на апаратот и клиторисот, па нема замор или непријатност, а во стимулацијата може да уживате подолго и можни се повеќекратни оргазми. На овој начин можете уште подолго да уживате во стимулацијата

Отворот што доаѓа во допир со клиторисот е поставен под агол, така што обезбедува оптимално држење, без разлика дали се користи сам или во пар.

One Night Stand е водоотпорен (стандард IPX7) и може да се користи под вода длабочина до 1 m. Направен е од силикон и не содржи фталати или други штетни материи. Измијте го со вода и благ сапун пред и по употреба.

* Напомена: Препорачуваме употреба на лубрикант врз база на вода при користење на овој производ.
Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Боја

Црвена

Brand

Satisfyer

Satisfyer нуди вибратори со бранови под притисок, дизајнирани и развиени за секоја целна група и речиси секој буџет од еден од најреномираните дизајнери на производи во Европа.
SATISFYER- logo

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Satisfyer – One Night Stand стимулатор на клиторис”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
satisfyerSatisfyer – One Night Stand стимулатор на клиторис
799 ден

Достапност: На залиха

Scroll to Top