Powerbullet – Extra touch Дилдо за прст

899 ден

Карактеристики:

  • Universal Fit
  • Супер мек силикон
  • Стимулирачка текстура
  • Флексибилен
  • Одговара на двете раце
  • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Достапност: На залиха

SKU: E32693 Категорија
POWERBULLET- logo
Сигурно плаќање

Powerbullet – Extra touch Дилдо за прст

Extra Touch Finger е дизајниран за кога сакате малку дополнителна помош за да ги достигнете сите вистински места. Со дизајн кој е многу лесен за ставање веднаш, Extra Touch безбедно останува на своето место и е флексибилен со стимулативна текстура во основата за надворешна стимулација.

Користете го на себе или со партнерот, никогаш не ја промашува целта!

* Напомена: Секогаш користете ја вашата играчка со многу лубрикант на база на вода.
Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Боја

Виолетова

Brand

Powerbullet

PowerBullet е познат по својата прекрасна моќ. Се фокусира на обезбедување на најжестоката енергија на потрошувачите и станува главен извор на моторна технологија за сите вибрирачки производи. PowerBullet е доверлив бренд за моќ. Ако производот што сакате да го купите го нема логото на PowerBullet на производот или пакувањето, најверојатно нема доволно моќност.
POWERBULLET- logo

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Powerbullet – Extra touch Дилдо за прст”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
Powerbullet – Extra touch Дилдо за прст
899 ден

Достапност: На залиха

Scroll to Top