Мини кармин масажер

899 ден

Клучни карактеристики:

  • Има облога против прашина за да го одржува предметот чист
  • Се напојува со батерија (1x AAA) – вклучена
  • Лесно чистење
  • Материјали: Силикон безбеден за телото
  • Достапни бои, Црвена, Виолетова, Црна
  • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Достапност: На залиха

SKU: PL-M007 Категории ,
Сигурно плаќање
Мини кармин масажер

Испраќаме добри вибрации до сите жени. Ви го претставуваме дискретниот Мини кармин масажер, создаден специјално за женско задоволство. Овој уникатен производ е креиран од жени за жени, со цел да ви понуди дискретна, но моќна стимулација каде и да сте.

Овој вибратор изгледа како обичен кармин, што го прави идеален за патувања и лесно се вклопува во вашиот несесер за шминка. Никој нема да знае што е тоа, освен вие.

Со прилагодливи нивоа на вибрации, можете да го зголемите интензитетот според вашите потреби. Од нежни до силни вибрации, овој вибратор е одличен и за почетници и за искусни корисници.

Направен од висококвалитетен силикон, мекиот врв е нежен и безбеден за вашата кожа, овозможувајќи пријатно и удобно користење.

Работи на 1x AAA батерија (вклучена), за веднаш да го користите вашиот нов омилен додаток.

Со својот дискретен и компактен дизајн, овој вибратор е совршен за жени кои се постојано во движење. Ставете го во вашата чанта или несесер за шминка и понесете го со вас каде и да одите.

Подарете си моменти на задоволство и релаксација со дискретниот вибратор во форма на кармин. Создаден со љубов и внимание, за да ви понуди најдобро искуство во секое време и на секое место.

Водич за Користење:
  1. Вметнете ја батеријата: Отворете го вибраторот и вметнете ја 1x AAA батерија (вклучена).
  2. Прилагодете ја јачината: Притиснете го копчето за да ја прилагодите јачината на вибрациите според вашите желби.
  3. Уживајте: Користете го мекиот силиконски врв за нежна и пријатна стимулација.

* Напомена: Секогаш користете ја вашата играчка со многу лубрикант на база на вода.
Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Боја

Виолетова, Црвена, Црна

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Мини кармин масажер”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
Мини кармин масажерМини кармин масажер
899 ден

Достапност: На залиха

Scroll to Top